Premium pitsaahi 1 kambri mahutavus 6 x 35 cm pitsat Elektriline Must esipaneel | Adexa PEF10570SEB
EAN: 5056850821352
Algne hind oli: 4464,81 €.1902,46 €Current price is: 1902,46 €. (ei sis. KM)
Palun vaadake üksikasjaliku info saamiseks jaotist ‘Tehnilised andmed‘.
| Sügavus | 950 mm (1140 mm koos kaablitega, kui uks on avatud) |
| Kõrgus | 380 mm |
| Laius | 1370 mm |
| Kaal | 125kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 6 x 350 mm pitsat |
| Toiteallikas | 400V / 3 faasi |
| Võimsus | 8000W |
| Materjal | Roostevaba teras ja värvitud teras |
| Kaasas | Ventilatsioonikapp ja alus müüakse eraldi |
| Värv | Must esikülg |
| Temperatuur | +85°C kuni +455°C |
| Kontrollid | Analoog |
| Kambrit | 1 |
| Mõõtmed (kamber) | 1050x700x150 mm |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
10-tolline mittenakku sügav pitsapann | Adexa DPP10N
In stock
Algne hind oli: 29,49 €.10,81 €Current price is: 10,81 €. (ei sis. KM)10-tolline sügav pitsa pann | Adexa DPP10
In stock
Algne hind oli: 16,59 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (ei sis. KM)Jahutatav Maitseaine Hoidja koos 3xGN1/6-100mm kaanega plastmahutitega | Adexa CHP06B
In stock
Algne hind oli: 97,64 €.38,81 €Current price is: 38,81 €. (ei sis. KM)Maitseaine Hoidik Koos 2Xgn1/3-100Mm Kaantega Anumatega Roostevaba Teras | Adexa Chd04B3
In stock
Algne hind oli: 194,75 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (ei sis. KM)Maitseainehoidja, Sisaldab 3X Gn1/4-100Mm Kaanega Anumaid, Roostevaba Teras | Adexa Che03A
In stock
Algne hind oli: 192,72 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (ei sis. KM)Maitseainete anumad kaanega, 4 sektsiooni, roostevaba teras ja plastik | Adexa CHB04
In stock
Algne hind oli: 67,09 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (ei sis. KM)maitseainete hoidik kaanega, sisaldab 3xGN1/4-100mm mahuteid roostevabast terasest | Adexa CHE03AFL
In stock
Algne hind oli: 213,64 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (ei sis. KM)maitseainete hoidja koos 4xGN1/6-100mm pannide ja klapplukkudega | Adexa CHD04APCFL
In stock
Algne hind oli: 171,83 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Maitseainete Hoidja Koos 6Xgn1/6-100Mm | Adexa Chd06A
In stock
Algne hind oli: 252,54 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (ei sis. KM)maitselisandite hoidik, mis sisaldab 6xGN1/6-100 mm pannid ja klapitavad kaaned | Adexa CHD06BPCFL
In stock
Algne hind oli: 221,92 €.90,70 €Current price is: 90,70 €. (ei sis. KM)Pitsaahi Elektriline 1 kamber 500×500 350°C Mehaanilised juhtimisseadmed 4.2kW 220V | Adexa BSD101500500
In stock
Algne hind oli: 1512,34 €.648,50 €Current price is: 648,50 €. (ei sis. KM)Professionaalne planetaarmikser 20 liitrit, 3 kiirust | Adexa B20
In stock
Algne hind oli: 1206,44 €.518,78 €Current price is: 518,78 €. (ei sis. KM)
