Premium pitsaahi 2 kambriga Mahutavus 12 x 35 cm pitsat Elektriline Must esipaneel | Adexa PEF105702SEB
EAN: 5056850821376
Algne hind oli: 8936,14 €.3805,02 €Current price is: 3805,02 €. (ei sis. KM)
Palun vaadake üksikasjalikku teavet jaotises ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 950 mm (1140 mm koos kaablitega, kui uks on avatud) |
| Kõrgus | 760 mm |
| Laius | 1370 mm |
| Kaal | 250kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 12 x 350 mm pitsat |
| Toiteallikas | 400V / 3 faasi |
| Võimsus | 16000W |
| Materjal | Roostevaba teras ja värvitud teras |
| Kaasas | Ventilatsioonikapp ja alus müüakse eraldi |
| Värv | Must esikülg |
| Temperatuur | +85°C kuni +455°C |
| Kontrollid | Analoog |
| Kambrit | 2 |
| Mõõtmed (kamber) | 2 x 1050x700x150 mm |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
10-tolline sügav pitsa pann | Adexa DPP10
In stock
Algne hind oli: 16,59 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (ei sis. KM)14-tasapinnaga Pannivirnastamisriiul | Adexa Wpr014
In stock
Algne hind oli: 77,51 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (ei sis. KM)9-tolline mittenakkuv sügav pitsapann | Adexa DPP09N
In stock
Algne hind oli: 16,15 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (ei sis. KM)elektriline pitsaahi 2 kambrit 500x500mm 350°C Mehaanilised juhtnupud 8,4kW 380V | Adexa BSD202500500
In stock
Algne hind oli: 2057,32 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (ei sis. KM)Elektriline Pitsaahi 4 pitsat 8'' | Adexa HEP1ST
In stock
Algne hind oli: 409,22 €.172,86 €Current price is: 172,86 €. (ei sis. KM)Kuivainete konteiner käru roostevaba teras 600x600x600mm | Adexa FT6060S
In stock
Algne hind oli: 587,04 €.242,04 €Current price is: 242,04 €. (ei sis. KM)Lehtvispel planetaarmikserile, 30 liitrit | | Adexa B30-LB
In stock
Algne hind oli: 169,38 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Mikseri otsik planetaarmikserile 10 liitrit | | Adexa B10-LB
In stock
Algne hind oli: 86,62 €.34,49 €Current price is: 34,49 €. (ei sis. KM)Pitsa Ettevalmistuslett 3 uksega Graniidist pealispinnaga jahutusega vitriin 9xGN1/3 Sügavus 150mm | Adexa PZ36+PT36
In stock
Algne hind oli: 3418,72 €.1470,06 €Current price is: 1470,06 €. (ei sis. KM)Pitsaahi Elektriline 2 kambrit 2+2 pitsat x 25 cm 350°C Mehaanilised juhtseadmed 8,4 kW 400 V | Adexa BSD202350500
In stock
Algne hind oli: 1236,35 €.518,78 €Current price is: 518,78 €. (ei sis. KM)Pizzalabidas 12'' ruudukujuline Perforeeritud Metallist käepideme pikkus 140 cm | Adexa SPP14012S
In stock
Algne hind oli: 188,83 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest segamiskausi käruga koos kausi ja 2 riiuliga 622x457x838mm | Adexa MBXS002
In stock
Algne hind oli: 280,05 €.116,64 €Current price is: 116,64 €. (ei sis. KM)
