Kaubanduslik sügavkülm lett 3 ust GN1/1 | Adexa DRGN3100BT
EAN: 5056850822359
Algne hind oli: 2513,70 €.1080,90 €Current price is: 1080,90 €. (ei sis. KM)
Lauakülmik kolme roostevabast terasest täisuksega ja 4 ratastega. See restorani lauakülmik sisaldab ka mitmeid kasulikke funktsioone, mis muudavad teie toitlustus ja professionaalse köögi töö oluliselt lihtsamaks.
Lisateabe saamiseks vaadake palun jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 700 mm |
| Kõrgus | 805 mm |
| Laius | 1795 mm |
| Kaal | 90 kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 457 liitrit (bruto) / 283 liitrit (neto) |
| Uksed / Sahtlid | 3 ust |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Rattad | Jah |
| Riiulid | 3 |
| Jahutus | Ventileeritud |
| Sulatamine | Automaatne |
| Külmaaine | R600a |
| Temperatuur | -10 °C kuni -20 °C |
| Kontrollid | Digitaalne |
| Maksimaalne temperatuur (tuba) | +38°C |
| Materjal (välimine) | Roostevaba teras |
| Materjal (sisemine) | Roostevaba teras |
| Mõõtmed (riiulid) | 340×560 mm |
| Võimsuse tarbimine | 2987 kWh/aastas |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
1200lt Kaubanduslik Sügavkülmik Roostevabast terasest Püstkapp Kaks klaasust Ventileeritav jahutus | Adexa F1200VGLASS
In stock
Algne hind oli: 3318,16 €.1426,82 €Current price is: 1426,82 €. (ei sis. KM)Jääpurustaja 65kg/h | Adexa ICMG
In stock
Algne hind oli: 169,35 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Jahutusega serveerimislaud 1600mm 7xGN1/4 Sügavus 330mm Roostevabast terasest kaas | Adexa EA16
In stock
Algne hind oli: 824,32 €.354,46 €Current price is: 354,46 €. (ei sis. KM)K klambrid 4 tk Adexa leti külmikutele sügavusega 600 mm
In stock
Algne hind oli: 46,18 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Kaheukseline joogikülmik, 745 liitrit, valgustatud ülapaneel | Adexa SC760FA
In stock
Algne hind oli: 2212,02 €.951,18 €Current price is: 951,18 €. (ei sis. KM)Kasulik jääkühvel alumiiniumist 355ml | Adexa LYIS12
In stock
Algne hind oli: 11,81 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Külmlett 2 klaasuksga Sügavus 700mm | Adexa RG21VGLASS
In stock
Algne hind oli: 2413,15 €.1037,66 €Current price is: 1037,66 €. (ei sis. KM)Roll top kandik, jahutatav, Jäänõuga GN1/1 Roostevaba Teras | Adexa CRDIB1
In stock
Algne hind oli: 214,85 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (ei sis. KM)sügavkülmalett ventileeritav, 2 uksega, sügavus 700mm | Adexa FG21V
In stock
Algne hind oli: 2010,91 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (ei sis. KM)Ülemine riiul Adexa baarijahutile CW85
In stock
Algne hind oli: 66,72 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik esikülg 1000x700x1200mm 2 riiulit Roostevabast terasest alus LED | Adexa GN1000CF2
In stock
Algne hind oli: 3342,27 €.1426,82 €Current price is: 1426,82 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1200x730x1200mm 2 riiulit Roostevabast terasest alus LED | Adexa GN1200CF2
In stock
Algne hind oli: 3619,84 €.1556,54 €Current price is: 1556,54 €. (ei sis. KM)
