Kaubanduslik jahutatud lett 1 uks GN1/1 | Adexa DRGN1100TN
EAN: 5056465097357
Algne hind oli: 1307,01 €.562,02 €Current price is: 562,02 €. (ei sis. KM)
Töötasapinna jahuti ühe roostevabast terasest uksega ja 4 rattaga. See restorani pingijahuti sisaldab ka mitmeid kasulikke funktsioone, mis muudavad teie catering’i ja professionaalse köögi töö oluliselt lihtsamaks.
Üksikasjaliku info saamiseks vaadake palun jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 700 mm |
| Kõrgus | 805 mm |
| Laius | 925 mm |
| Kaal | 45kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 157 liitrit (bruto) |
| Uksed / Sahtlid | 1 uks |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Rattad | Jah |
| Riiulid | 1 |
| Jahutus | Ventileeritud |
| Sulatamine | Automaatne |
| Külmaaine | R600a |
| Pritsmekaitse / Äär | Ei |
| Temperatuur | +2°C kuni +8°C |
| Kontrollid | Digitaalne |
| Maksimaalne temperatuur (tuba) | +38°C |
| Materjal (välimine) | Roostevaba teras |
| Materjal (sisemine) | Roostevaba teras |
| Mõõtmed (riiulid) | 340×560 mm |
| Võimsuse tarbimine | 219 kWh/aastas |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
967lt Külmik Roostevabast Terasest Püstkapp Kaheukseline Ventileeritud Jahutus | Adexa R800V
In stock
Algne hind oli: 2714,82 €.1167,38 €Current price is: 1167,38 €. (ei sis. KM)Jahutusega serveerimislaud 1600mm 7xGN1/4 Sügavus 330mm Roostevabast terasest kaas | Adexa EA16
In stock
Algne hind oli: 824,32 €.354,46 €Current price is: 354,46 €. (ei sis. KM)K klambrid 4 tk Adexa leti külmikutele sügavusega 600 mm
In stock
Algne hind oli: 46,18 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Kaheukseline joogikülmik, 745 liitrit, valgustatud ülapaneel | Adexa SC760FA
In stock
Algne hind oli: 2212,02 €.951,18 €Current price is: 951,18 €. (ei sis. KM)Kasulik jääkühvel alumiiniumist 355ml | Adexa LYIS12
In stock
Algne hind oli: 11,81 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Kookide lett 1000x700x1200mm 2 riiulit Peegelpind LED | Adexa GN1000RF2
In stock
Algne hind oli: 3461,38 €.1470,06 €Current price is: 1470,06 €. (ei sis. KM)Külmakapp Väljapanekuks 160 liitrit 2 riiulit Must | Adexa CW160X
In stock
Algne hind oli: 1584,30 €.674,44 €Current price is: 674,44 €. (ei sis. KM)Must traadriiul Adexa pudelijahuti CL380SDCP jaoks
In stock
Algne hind oli: 78,60 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (ei sis. KM)Saabub lattu 1–4 nädala pärast
Professionaalne madal jahutusega lett / kokapõhi 2 ust 1360x700x650mm | Adexa BASE21
Available on backorder
Algne hind oli: 1638,01 €.691,74 €Current price is: 691,74 €. (ei sis. KM)Traadist riiul Adexa külmikutele ja sügavkülmikutele R1200/F1200
In stock
Algne hind oli: 56,97 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (ei sis. KM)Traatkorv Adexa sügavkülmikule BD208/BD208SS
In stock
Algne hind oli: 45,98 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik 268 liitrit 2 riiulit Valge | Adexa CW250RW
In stock
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)
