Pitsa letikülmik 2 ust 1360x700x985mm | Adexa DRPZ2300BT
Algne hind oli: 2446,14 €.1037,66 €Current price is: 1037,66 €. (ei sis. KM)
See kvaliteetne kahe uksega jahutusega pitsa ettevalmistamise lett on varustatud graniidist tööpinnaga. See on loodud pakkuma silmapaistvat jõudlust päevast päeva kõikides hõivatud toitlustuskohtades. Tegemist on tõeliselt suurepärase ja hea hinnaga professionaalse pitsa ettevalmistamise letiga, millel on piisavalt jahutatud hoiuruumi. Ideaalne restoranidele, pitsakohtadele, kiirtoidukohtadele, võileivabaaridele ja muudele. Valmistatud kvaliteetsest roostevabast terasest, mis tagab kõrge jõudluse, töökindluse, stiili ja suurepärase hinna-kvaliteedi suhte.
Selle täispikkuses graniidist ülemine tööpind pakub suurt ruumi pitsa, võileibade jms valmistamiseks. Sügavusega 700 mm tagab see seade piisava ettevalmistusruumi. Eesmisel paneelil on reguleeritav termostaat ja digitaalne ekraan, millel on kvaliteetne Carel kontroller. Lihtsasti puhastatav roostevabast terasest sisemus loob ideaalse keskkonna kogu toidu hoidmiseks ettevalmistamiseks.
- Graniidist tööpind
- Roostevabast terasest korpus
Üksikasjaliku info leiate jaotisest ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 700 mm |
| Kõrgus | 985 mm |
| Laius | 1360 mm |
| Kaal | 167kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 307 liitrit (bruto) |
| Uksed / Sahtlid | 2 ust |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Rattad | 4 ratast (2 piduritega) |
| Jahutus | Ventileeritud |
| Külmaaine | R600a |
| Temperatuur | -10°C kuni +20°C |
| Tööpind | Graniit |
| Materjal (välimine) | Roostevaba teras |
| Materjal (sisemine) | Roostevaba teras |
| Võimsuse tarbimine | 2458 kWh/aastas |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
967lt Külmik Roostevabast Terasest Püstkapp Kaheukseline Ventileeritud Jahutus | Adexa R800V
In stock
Algne hind oli: 2714,82 €.1167,38 €Current price is: 1167,38 €. (ei sis. KM)Jahutusega serveerimislaud 1600mm 7xGN1/4 Sügavus 330mm Roostevabast terasest kaas | Adexa EA16
In stock
Algne hind oli: 824,32 €.354,46 €Current price is: 354,46 €. (ei sis. KM)Jahutusega Serveerimislett 1600mm 7xGN1/3 Roostevabast terasest kaas | Adexa GA516
In stock
Algne hind oli: 912,63 €.389,06 €Current price is: 389,06 €. (ei sis. KM)K klambrid 4 tk Adexa leti külmikutele sügavusega 600 mm
In stock
Algne hind oli: 46,18 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Kaheukseline joogikülmik, 745 liitrit, valgustatud ülapaneel | Adexa SC760FA
In stock
Algne hind oli: 2212,02 €.951,18 €Current price is: 951,18 €. (ei sis. KM)Kasulik jääkühvel alumiiniumist 355ml | Adexa LYIS12
In stock
Algne hind oli: 11,81 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Kaubanduslik jääkuubikumasin Alalett 50kg/24h Roostevaba teras Digitaalsed juhtnupud | Adexa CIM50
In stock
Algne hind oli: 804,22 €.345,82 €Current price is: 345,82 €. (ei sis. KM)Kookide lett 1000x700x1200mm 2 riiulit Peegelpind LED | Adexa GN1000RF2
In stock
Algne hind oli: 3461,38 €.1470,06 €Current price is: 1470,06 €. (ei sis. KM)Tööstuslik helveste jäämasin 100kg/24h 60kg mahuti | Adexa FIM100
In stock
Algne hind oli: 4077,07 €.1729,50 €Current price is: 1729,50 €. (ei sis. KM)Ülemine riiul Adexa baarijahutile CW85
In stock
Algne hind oli: 66,72 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1200x730x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1200C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 3519,29 €.1513,30 €Current price is: 1513,30 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1200x730x1200mm 2 riiulit Roostevabast terasest alus LED | Adexa GN1200CF2
In stock
Algne hind oli: 3619,84 €.1556,54 €Current price is: 1556,54 €. (ei sis. KM)
