Pitsa letikülmik 3 ust 1795x700x985mm | Adexa DRPZ1300BT
Algne hind oli: 1946,11 €.821,46 €Current price is: 821,46 €. (ei sis. KM)
See kvaliteetne 3-ukseline jahutusega pitsatöölaud on graniidist tööpinnaga. See on loodud pakkuma suurepärast jõudlust päevast päeva kõikides tiheda tööga toitlustuskohtades. Tegemist on tõeliselt silmapaistva, hea hinnaga professionaalse pitsatöölaudaga, millel on piisavalt suur jahutusega hoiuruum. Ideaalne restoranidele, pitsapoodidele, kiirtoidukohtadele, võileivabaaridele ja muudele. Valmistatud kvaliteetsest roostevabast terasest, mis tagab kõrge jõudluse, töökindluse, stiili ja suurepärase hinna-kvaliteedi suhte.
Täislai graniidist tööpind pakub suurt ruumi pitsade/saiade jms valmistamiseks. Sügavusega 700 mm tagab see seade piisava tööpinna. Eesmisel paneelil on reguleeritav termostaat ja digitaalne ekraan, millel on kvaliteetne Carel kontroller. Lihtsasti puhastatav roostevabast terasest sisemus loob ideaalse keskkonna kogu toidu ettevalmistamiseks.
- Graniidist tööpind
- Roostevabast terasest korpus
Lisainfo leiate jaotisest ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 700 mm |
| Kõrgus | 985 mm |
| Laius | 925 mm |
| Kaal | 105kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 157 liitrit (bruto) |
| Uksed / Sahtlid | 1 uks |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Rattad | 4 ratast (2 piduritega) |
| Jahutus | Ventileeritud |
| Külmaaine | R600a |
| Temperatuur | -10°C kuni +20°C |
| Tööpind | Graniit |
| Materjal (välimine) | Roostevaba teras |
| Materjal (sisemine) | Roostevaba teras |
| Võimsuse tarbimine | 1528 kWh/aastas |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
1200lt Kaubanduslik Sügavkülmik Roostevabast terasest Püstkapp Kaks klaasust Ventileeritav jahutus | Adexa F1200VGLASS
In stock
Algne hind oli: 3318,16 €.1426,82 €Current price is: 1426,82 €. (ei sis. KM)Jahutusega Serveerimislett 1600mm 7xGN1/3 Roostevabast terasest kaas | Adexa GA516
In stock
Algne hind oli: 912,63 €.389,06 €Current price is: 389,06 €. (ei sis. KM)Kaheukseline joogikülmik, 745 liitrit, valgustatud ülapaneel | Adexa SC760FA
In stock
Algne hind oli: 2212,02 €.951,18 €Current price is: 951,18 €. (ei sis. KM)Kasulik jääkühvel alumiiniumist 355ml | Adexa LYIS12
In stock
Algne hind oli: 11,81 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Külmlett 2 klaasuksga Sügavus 700mm | Adexa RG21VGLASS
In stock
Algne hind oli: 2413,15 €.1037,66 €Current price is: 1037,66 €. (ei sis. KM)Külmutatud serveerimislauaplaat 1400mm 6xGN1/4 Sügavus 330mm | Adexa PT14
In stock
Algne hind oli: 801,63 €.337,17 €Current price is: 337,17 €. (ei sis. KM)Must traadriiul Adexa pudelijahuti CL380SDCP jaoks
In stock
Algne hind oli: 78,60 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (ei sis. KM)Professionaalne madal jahutusega lett / kokapõhi 2 ust 1360x700x650mm | Adexa BASE21
Available on backorder
Algne hind oli: 1638,01 €.691,74 €Current price is: 691,74 €. (ei sis. KM)Tööstuslik helveste jäämasin 100kg/24h 60kg mahuti | Adexa FIM100
In stock
Algne hind oli: 4077,07 €.1729,50 €Current price is: 1729,50 €. (ei sis. KM)Valge traadiga riiul Adexa pudelijahuti CL380SDCP jaoks
In stock
Algne hind oli: 78,44 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik 268 liitrit 2 riiulit Valge | Adexa CW250RW
In stock
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1200x730x1200mm 2 riiulit Roostevabast terasest alus LED | Adexa GN1200CF2
In stock
Algne hind oli: 3619,84 €.1556,54 €Current price is: 1556,54 €. (ei sis. KM)
