Pitsa letti sügavkülmik 3 ust 1795x700x985mm | Adexa DRPZ3300BT
Algne hind oli: 3016,50 €.1297,10 €Current price is: 1297,10 €. (ei sis. KM)
See kõrgekvaliteediline 3 uksega jahutusega pitsatöölaud on graniidist tööpinnaga. See on loodud pakkuma silmapaistvat jõudlust päevast päeva kõikides tiheda tööga toitlustuskohtades. Tegemist on tõeliselt suurepärase ja hea hinnaga professionaalse pitsatöölaudaga, millel on piisavalt suur jahutatud hoiuruum. Ideaalne restoranidele, pitsapoodidele, kiirtoidukohtadele, võileivabaaridele ja muudele. Valmistatud kvaliteetsest roostevabast terasest, mis tagab kõrge jõudluse, usaldusväärsuse, stiili ja suurepärase hinna-kvaliteedi suhte.
Laia graniidist tööpind võimaldab mugavalt valmistada pitsasid, võileibu jms. Sügavusega 700 mm tagab see seade piisava tööruumi. Eesmisel paneelil on reguleeritav termostaat ja digitaalne ekraan koos kvaliteetse Carel kontrolleriga. Lihtsasti puhastatav roostevaba terase sisemus loob ideaalse keskkonna kogu toidu ettevalmistamiseks.
- Graniidist tööpind
- Roostevabast terasest korpus
Lisateabe saamiseks vaadake palun jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 700 mm |
| Kõrgus | 985 mm |
| Laius | 1795 mm |
| Kaal | 232kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 457 liitrit (bruto) / 283 liitrit (neto) |
| Uksed / Sahtlid | 3 ust |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 200W |
| Rattad | 4 ratast (2 piduritega) |
| Jahutus | Ventileeritud |
| Külmaaine | R290 |
| Temperatuur | -10°C kuni +20°C |
| Tööpind | Graniit |
| Materjal (välimine) | Roostevaba teras |
| Materjal (sisemine) | Roostevaba teras |
| Võimsuse tarbimine | 2987 kWh/aastas |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
1476 liitrine Külmkapp Roostevabast Terasest Püstkapp Kahekordne uks GN2/1 Ventileeritud jahutus | Adexa R1400V
In stock
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)Jahutusega Serveerimislett 1600mm 7xGN1/3 Roostevabast terasest kaas | Adexa GA516
In stock
Algne hind oli: 912,63 €.389,06 €Current price is: 389,06 €. (ei sis. KM)Kaheukseline joogikülmik, 745 liitrit, valgustatud ülapaneel | Adexa SC760FA
In stock
Algne hind oli: 2212,02 €.951,18 €Current price is: 951,18 €. (ei sis. KM)Külmakapp Väljapanekuks 160 liitrit 2 riiulit Must | Adexa CW160X
In stock
Algne hind oli: 1584,30 €.674,44 €Current price is: 674,44 €. (ei sis. KM)Külmlett 2 klaasuksga Sügavus 700mm | Adexa RG21VGLASS
In stock
Algne hind oli: 2413,15 €.1037,66 €Current price is: 1037,66 €. (ei sis. KM)Külmutatud serveerimislauaplaat 1400mm 6xGN1/4 Sügavus 330mm | Adexa PT14
In stock
Algne hind oli: 801,63 €.337,17 €Current price is: 337,17 €. (ei sis. KM)Professionaalne madal jahutusega lett / kokapõhi 2 ust 1360x700x650mm | Adexa BASE21
Available on backorder
Algne hind oli: 1638,01 €.691,74 €Current price is: 691,74 €. (ei sis. KM)Roll top kandik, jahutatav, Jäänõuga GN1/1 Roostevaba Teras | Adexa CRDIB1
In stock
Algne hind oli: 214,85 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (ei sis. KM)sügavkülmalett ventileeritav, 2 uksega, sügavus 700mm | Adexa FG21V
In stock
Algne hind oli: 2010,91 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (ei sis. KM)Tööstuslik helveste jäämasin 100kg/24h 60kg mahuti | Adexa FIM100
In stock
Algne hind oli: 4077,07 €.1729,50 €Current price is: 1729,50 €. (ei sis. KM)Valge traadiga riiul Adexa pudelijahuti CL380SDCP jaoks
In stock
Algne hind oli: 78,44 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1200x730x1200mm 2 riiulit Roostevabast terasest alus LED | Adexa GN1200CF2
In stock
Algne hind oli: 3619,84 €.1556,54 €Current price is: 1556,54 €. (ei sis. KM)
