Professionaalne roostevabast terasest gaasipliit koos ahjuga, millel on 6 põletit | Adexa HGR776 – LEIUNURK
Algne hind oli: 2774,92 €.1392,70 €Current price is: 1392,70 €. (ei sis. KM)
Vastupidav ja kõrgekvaliteediline roostevabast terasest valmistatud gaasipliit koos ahjuga ja kuue põletiga. Sellel gaasipliidil on 6 kõrgekvaliteedilist põletit koos leegikustutusfunktsiooniga, malmist pannitoed ja kroompõletid. 6 põletit Iga gaasipõleti võimaldab soojuse säästmist, töötades teistest sõltumatult. LPG gaas: 2800-3700Pa Leegikustutusfunktsioon Kroompõletid Malm pannitoed Roostevabast terasest korpus Dokumendid Kliki siin, et alla laadida kasutusjuhend Palun vaata “Spetsifikatsioonide” alt täpsemat teavet.
| Sügavus | 700 mm |
| Kõrgus | 920 mm |
| Laius | 1050 mm |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Tüüp | Põrandal seisev |
| Toiteallikas (gaas) | Gaas (maagaas/vedelgaas) |
| Võimsus (pliit) | 6 x 7,5 kW |
| Võimsus (ahi) | 5,8 kW |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Põletid | 6 |
| Gaasi tarbimine G30/G31 (propaan) kg/h | 3,55 |
| Gaasi tarbimine G20/G25 (maagaas) m3/h | 5,26 |
| Mõõtmed (sisene) | 560x600x270 mm (ahi) |
Laos
Juurdesobivad tooted
10-tolline mittenakku sügav pitsapann | Adexa DPP10N
In stock
Algne hind oli: 29,49 €.10,81 €Current price is: 10,81 €. (ei sis. KM)Elektriline keedupind 4 plaati 7,0 kW | Adexa Hotmax 600 EC606
In stock
Algne hind oli: 1693,03 €.717,68 €Current price is: 717,68 €. (ei sis. KM)Gaas-Grill 1 Tsoon 4,8 Kw Lauapealne | Adexa Hotmax 600 Ggl604
In stock
Algne hind oli: 1539,26 €.648,50 €Current price is: 648,50 €. (ei sis. KM)Läbipaistvad pigistatavad kastmepudelid 341ml/12oz | Adexa WQSB12WC
In stock
Algne hind oli: 2,48 €.0,86 €Current price is: 0,86 €. (ei sis. KM)Lamineeritud Ruut Lauaplaat Valge 30×30" | Adexa TT3030WHITE
In stock
Algne hind oli: 132,91 €.51,78 €Current price is: 51,78 €. (ei sis. KM)Maitseaine-/Kastmepump-Dispenser 4X2-Liitrine Roostevaba Teras | Adexa Nhp004
In stock
Algne hind oli: 426,17 €.172,86 €Current price is: 172,86 €. (ei sis. KM)maitseaine/kastme dosaator 2 pumbaga roostevabast terasest | Adexa JZS002
In stock
Algne hind oli: 187,58 €.73,40 €Current price is: 73,40 €. (ei sis. KM)Professionaalne roostevabast terasest gaasipliit koos ahjuga, millel on 6 põletit | Adexa HGR776
In stock
Algne hind oli: 4092,50 €.1729,50 €Current price is: 1729,50 €. (ei sis. KM)Prügikasti Kapp Roostevaba Teras | Adexa Wrsb7070H
In stock
Algne hind oli: 807,02 €.345,82 €Current price is: 345,82 €. (ei sis. KM)Seinakapp lükandustega roostevaba teras 1200x400x650mm | Adexa SWC120402DR
In stock
Algne hind oli: 603,91 €.250,69 €Current price is: 250,69 €. (ei sis. KM)Squeeze-kastmepudelid 341ml/12oz Kollane | Adexa WQSB12WY
In stock
Algne hind oli: 2,54 €.0,86 €Current price is: 0,86 €. (ei sis. KM)Toidusoojendaja Digitaalne 1 sahtligne GN1/1 | Adexa WHBWD01
In stock
Algne hind oli: 723,86 €.302,58 €Current price is: 302,58 €. (ei sis. KM)
