Tugev Panini Kontaktgrill Ribidega 1.8kW | Adexa IEG811R
Algne hind oli: 252,78 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (ei sis. KM)
Grillige oma populaarseimad võileivad täiuslikkuseni selle mitmekülgse kontakt-panini grilliga! Sellel grillil on malmist plaadid, mis küpsetavad võileibu ühtlaselt. Termostaatilised juhtnupud võimaldavad temperatuuri reguleerida, et saaksite küpsetada täiuslikul temperatuuril, samal ajal kui roostevabast terasest väliskarkass tagab pikaajalise vastupidavuse. Sobib suurepäraselt paninide, võileibade, leiva ning isegi hamburgerite ja kuesadillade grillimiseks – see mitmekülgne grill lisab teie asutusele mitmekesisust!
- Roostevabast terasest korpus
- Malmpind küpsetamiseks
- +50°C kuni +300°C
Lisateabe saamiseks vaadake palun jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 410 mm |
| Kõrgus | 190 mm |
| Laius | 320 mm |
| Kaal | 12kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Versioon | Sooneline ülaosa / sooneline alaosa |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 1800W |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Temperatuur | +50°C kuni +300°C |
| Materjal (küpsetuspind) | Kõva emailiga kaetud malm |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Bain Marie 4 kuuma potti 4×3,5 liitrit | Adexa BMP44
In stock
Algne hind oli: 986,40 €.419,32 €Current price is: 419,32 €. (ei sis. KM)Chafer kaanega GN1/1 roostevaba teras Peegelviimistlus 9 liitrit | Adexa RA2301B
In stock
Algne hind oli: 322,33 €.129,62 €Current price is: 129,62 €. (ei sis. KM)GN nõude hoidik/süvend, Sisaldab 3Xgn1/6 + 3Xgn1/9 | Adexa Chm01D
In stock
Algne hind oli: 341,80 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (ei sis. KM)Grillplaat Sile/Triibuline 730X500X230Mm 4.4 Kw Elektriline | Adexa Ft822
In stock
Algne hind oli: 722,48 €.302,58 €Current price is: 302,58 €. (ei sis. KM)Jahutusega Kastmete Hoidja, sisaldades 2xGN1/6-150mm kaanega plastikanumat | Adexa CHP04BD2
In stock
Algne hind oli: 65,38 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (ei sis. KM)Lauanõude hoidik kaanega, sisaldab 4xGN1/4-100mm mahutit roostevabast terasest | Adexa CHE04AFL
In stock
Algne hind oli: 267,77 €.108,00 €Current price is: 108,00 €. (ei sis. KM)Maitseaine Hoidik Koos 2Xgn1/3-100Mm Kaantega Anumatega Roostevaba Teras | Adexa Chd04B3
In stock
Algne hind oli: 194,75 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (ei sis. KM)Maitseaineriiul Kaanega, Sisaldab 3Xgn1/4-150Mm Konteinerit, Roostevaba Teras | Adexa Che03Adfl
In stock
Algne hind oli: 234,55 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Maitseainete Hoidik, Sisaldab 2Xgn1/3-150Mm Kaanega Anumaid, Roostevaba Teras | Adexa Chd04Bd3
In stock
Algne hind oli: 204,65 €.82,05 €Current price is: 82,05 €. (ei sis. KM)Marmiit GN1/1 Roostevaba teras 9 liitrit | Adexa WH6331
In stock
Algne hind oli: 131,79 €.51,78 €Current price is: 51,78 €. (ei sis. KM)Rasked Panini Kontaktgrill Üksik Ribikujuline | Adexa MLP811
In stock
Algne hind oli: 330,13 €.133,94 €Current price is: 133,94 €. (ei sis. KM)sile praadimispind, keskmine, 1 tsoon, 3 kW, elektriline | Adexa WHEG818AF
In stock
Algne hind oli: 351,88 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (ei sis. KM)
