Kaubanduslik lauajääkamber nelja uksega 2240x700x950mm | Adexa T227FBL4
EAN: 5056850823530
Algne hind oli: 2527,81 €.1080,90 €Current price is: 1080,90 €. (ei sis. KM)
Lauajääkamber nelja roostevabast terasest täisuksega ja nelja ratastega. See lauahoidik sisaldab ka mitmeid kasulikke funktsioone, mis muudavad teie toitlustus & professionaalse restorani köögi elu märkimisväärselt lihtsamaks.
- Täielikult roostevabast terasest konstruktsioon.
- Reguleeritavad isesulguvad uksed
- Täispikk roostevabast terasest käepide
- Digitaalne termostaat
- Ventileeritud jahutus
- Automaatne sulatus
Üksikasjaliku info leiate jaotisest ‘Tehnilised andmed‘.
| Sügavus | 700 mm |
| Kõrgus | 950 mm |
| Laius | 2240 mm |
| Kaal | 120kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 546 liitrit |
| Uksed / Sahtlid | 4 ust |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 528W |
| Rattad | Jah |
| Riiulid | 4 |
| Jahutus | Ventileeritud |
| Sulatamine | Automaatne |
| Külmaaine | R290 |
| Pritsmekaitse / Äär | Jah |
| Temperatuur | -18°C kuni -20°C |
| Kontrollid | Digitaalne |
| Maksimaalne temperatuur (tuba) | +48°C |
| Materjal (välimine) | Roostevaba teras |
| Materjal (sisemine) | Roostevaba teras |
| Võimsuse tarbimine | 7,46 kWh/24h |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Jahutusega ettevalmistuslaud 1600mm 7xGN1/3 klaaskattega | Adexa GT516
In stock
Algne hind oli: 906,25 €.389,06 €Current price is: 389,06 €. (ei sis. KM)Jahutusega serveerimislaud 1600mm 7xGN1/4 Sügavus 330mm Roostevabast terasest kaas | Adexa EA16
In stock
Algne hind oli: 824,32 €.354,46 €Current price is: 354,46 €. (ei sis. KM)Kaheukseline joogikülmik, 745 liitrit, valgustatud ülapaneel | Adexa SC760FA
In stock
Algne hind oli: 2212,02 €.951,18 €Current price is: 951,18 €. (ei sis. KM)Lukustatav Mini Külmik Klaasiga Uks Must 36L | Adexa BCG40BGA
In stock
Algne hind oli: 362,28 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (ei sis. KM)Must traadriiul Adexa pudelijahuti CL380SDCP jaoks
In stock
Algne hind oli: 78,60 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (ei sis. KM)Roll top kandik, jahutatav, Jäänõuga GN1/1 Roostevaba Teras | Adexa CRDIB1
In stock
Algne hind oli: 214,85 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (ei sis. KM)sügavkülmalett ventileeritav, 2 uksega, sügavus 700mm | Adexa FG21V
In stock
Algne hind oli: 2010,91 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (ei sis. KM)Traatkorv Adexa sügavkülmikule BD208/BD208SS
In stock
Algne hind oli: 45,98 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Ülemine riiul Adexa baarijahutile CW85
In stock
Algne hind oli: 66,72 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (ei sis. KM)Valge traadiga riiul Adexa pudelijahuti CL380SDCP jaoks
In stock
Algne hind oli: 78,44 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik 268 liitrit 2 riiulit Valge | Adexa CW250RW
In stock
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)
