Kaubanduslik lauajääkamber 2 uksega 1350x700x850mm | Adexa T147FL2
EAN: 5056850830491
Algne hind oli: 1749,46 €.752,27 €Current price is: 752,27 €. (ei sis. KM)
Lauakülmik kahe roostevabast terasest täisuksega ja nelja ratastega. See lauajääkamber sisaldab ka mitmeid kasulikke omadusi, mis muudavad teie catering ja professionaalse restorani köögi elu märkimisväärselt lihtsamaks.
- Täielikult roostevabast terasest konstruktsioon.
- Tagasitõmmatavad isesulguvad uksed
- Roostevabast terasest käepide kogu pikkuses
- Digitaalne termostaat
- Ventileeritud jahutus
- Automaatne sulatus
Palun vaadake üksikasjalikku teavet jaotise ‘Spetsifikatsioon‘ alt.
| Sügavus | 700 mm |
| Kõrgus | 850 mm |
| Laius | 1350 mm |
| Kaal | 65kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 260 liitrit |
| Uksed / Sahtlid | 2 ust |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 467W |
| Rattad | Jah |
| Riiulid | 2 |
| Jahutus | Ventileeritud |
| Sulatamine | Automaatne |
| Külmaaine | R290 |
| Pritsmekaitse / Äär | Jah |
| Temperatuur | -18°C kuni -20°C |
| Kontrollid | Digitaalne |
| Maksimaalne temperatuur (tuba) | +48°C |
| Materjal (välimine) | Roostevaba teras |
| Materjal (sisemine) | Roostevaba teras |
| Võimsuse tarbimine | 5,18 kWh/24 h |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Jahutusega Serveerimislett 1600mm 7xGN1/3 Roostevabast terasest kaas | Adexa GA516
In stock
Algne hind oli: 912,63 €.389,06 €Current price is: 389,06 €. (ei sis. KM)Kaheukseline joogikülmik, 745 liitrit, valgustatud ülapaneel | Adexa SC760FA
In stock
Algne hind oli: 2212,02 €.951,18 €Current price is: 951,18 €. (ei sis. KM)Kookide lett 1000x700x1200mm 2 riiulit Peegelpind LED | Adexa GN1000RF2
In stock
Algne hind oli: 3461,38 €.1470,06 €Current price is: 1470,06 €. (ei sis. KM)Külmutatud serveerimislauaplaat 1400mm 6xGN1/4 Sügavus 330mm | Adexa PT14
In stock
Algne hind oli: 801,63 €.337,17 €Current price is: 337,17 €. (ei sis. KM)Must traadriiul Adexa pudelijahuti CL380SDCP jaoks
In stock
Algne hind oli: 78,60 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (ei sis. KM)sügavkülmalett ventileeritav, 2 uksega, sügavus 700mm | Adexa FG21V
In stock
Algne hind oli: 2010,91 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (ei sis. KM)Tööstuslik helveste jäämasin 100kg/24h 60kg mahuti | Adexa FIM100
In stock
Algne hind oli: 4077,07 €.1729,50 €Current price is: 1729,50 €. (ei sis. KM)Ülemine riiul Adexa baarijahutile CW85
In stock
Algne hind oli: 66,72 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (ei sis. KM)Valge traadiga riiul Adexa pudelijahuti CL380SDCP jaoks
In stock
Algne hind oli: 78,44 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik esikülg 1000x700x1200mm 2 riiulit Roostevabast terasest alus LED | Adexa GN1000CF2
In stock
Algne hind oli: 3342,27 €.1426,82 €Current price is: 1426,82 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1500x730x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1500C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 4022,08 €.1729,50 €Current price is: 1729,50 €. (ei sis. KM)
