Eelloputusdush, tööpinnale paigaldatav, kõrgus 600 mm, roostevaba teras | Adexa EQ7803A
EAN: 5056465021802
Algne hind oli: 310,37 €.129,62 €Current price is: 129,62 €. (ei sis. KM)
Professionaalne ja äärmiselt vastupidav eelpihustuse seade, ideaalne toitlustusasutustele, kommertsköökidele, restoranidele ja hotellidele. Kevadmehhanismiga hanekael ja pööratav keraamiline kassett lekke vältimiseks, mõlemad eelpihustuse seadmed on tugevad ja vastupidavad sagedaseks kasutamiseks.
- Lauale kinnitatav tüüp
- Üks sisselõige (kuum või külm vesi)
- Raskeveokite roostevabast terasest konstruktsioon
- Monoblock – ühe vee sisend
| Kõrgus | 600 mm |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Tüüp | Ühe augu / Ühe sisselaskeavaga |
| Versioon | Plaadi paigaldus |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Kraan | Ei |
| Diameeter | Ø22 mm (valamu auk) |
| Mõõtmed | Post: 200 mm / Voolik: 450 mm / Vedru: 380 mm |
| Sissevõtt | G1/2 |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Lauapealne süvend GN nõudele, Sisaldab 4Xgn1/6-100Mm Ja 1Xgn1/3-100Mm | Adexa Chd04A2
In stock
Algne hind oli: 249,75 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (ei sis. KM)Maitseaineriiul Kaanega, Sisaldab 3Xgn1/4-150Mm Konteinerit, Roostevaba Teras | Adexa Che03Adfl
In stock
Algne hind oli: 234,55 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Maitseainete Hoidik, Sisaldab 2Xgn1/3-150Mm Kaanega Anumaid, Roostevaba Teras | Adexa Chd04Bd3
In stock
Algne hind oli: 204,65 €.82,05 €Current price is: 82,05 €. (ei sis. KM)Professionaalne töölaud Roostevabast terasest, Alusriiul Pritsmekaitse 1500x600x900mm | Adexa W218E60150B
In stock
Algne hind oli: 581,06 €.237,72 €Current price is: 237,72 €. (ei sis. KM)Riiul/Käru Roostevaba teras GN1/1 6 tasandit | Adexa RT1106
In stock
Algne hind oli: 230,63 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest Gastronorm pann GN1/4 sügavus 20mm | Adexa 81420
In stock
Algne hind oli: 11,41 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Seadmete alus / Madal roostevabast terasest laud 550x550x400mm | Adexa WHPS5555
In stock
Algne hind oli: 176,98 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Seinariiul koos riputusnagiga, 6 konksu, roostevaba teras, 600x300x254mm | Adexa WHPR603025
In stock
Algne hind oli: 96,73 €.38,81 €Current price is: 38,81 €. (ei sis. KM)Teenindus-/Serveerimis-/Koristuskäru Kapiga Roostevaba Teras 3 Tasandit 860X540X940Mm | Adexa Rst3Ac
In stock
Algne hind oli: 422,83 €.172,86 €Current price is: 172,86 €. (ei sis. KM)Töölaud Roostevaba Teras Alumine Riiul nelikantjalad 1200X700X850Mm | Adexa Hwt12070
In stock
Algne hind oli: 431,50 €.177,18 €Current price is: 177,18 €. (ei sis. KM)Veiniklaaside hoidik hõbedane lakke kinnitatav Pikkus 400mm 4 veiniklaasi | Adexa WGB18500400S
In stock
Algne hind oli: 34,56 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (ei sis. KM)
