Eelpesu pihusti seade Kõrgus 1000mm Roostevaba teras | Adexa EQ2803A
EAN: 5056465002733
Algne hind oli: 351,70 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (ei sis. KM)
Professionaalne ja äärmiselt vastupidav eelpihustuse seade, ideaalne toitlustusettevõtetele, kommertsköökidele, restoranidele ja hotellidele. Kevadmehhanismiga kael ja pööratav keraamiline kassett lekke vältimiseks muudavad mõlemad eelpihustuse seadmed tugevaks ja vastupidavaks sagedaseks kasutamiseks.
- Lauale kinnitatav tüüp
- Ühe sisselaskeavaga (kuum või külm vesi)
- Raskekujuline roostevabast terasest konstruktsioon
- Monoblokk – ühe veevarustusega
| Kõrgus | 1000 mm |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Tüüp | Ühe augu / Ühe sisselaskeavaga |
| Versioon | Plaadi paigaldus |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Kraan | Ei |
| Diameeter | Ø22 mm (valamu auk) |
| Mõõtmed | Post: 500 mm / Voolik: 950 mm / Vedru: 660 mm |
| Sissevõtt | G1/2 |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Kokkupandav roostevabast terasest bistroo laud 600x600x700mm | Adexa WHBT6060
In stock
Algne hind oli: 196,82 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (ei sis. KM)Lauapealne süvend GN nõudele, Sisaldab 4Xgn1/6-100Mm Ja 1Xgn1/3-100Mm | Adexa Chd04A2
In stock
Algne hind oli: 249,75 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (ei sis. KM)Maitseainete Hoidja, Sisaldab 2Xgn1/6-100Mm Ja 1Xgn1/3-100Mm Anumaid Kaantega Roostevabast Terasest | Adexa Chd04B2
In stock
Algne hind oli: 191,87 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (ei sis. KM)Nõudepesumasina alusraam nõudepesumasinatele, mille laius on 565-590mm ja sügavus 600-700mm | Adexa DWS01B
In stock
Algne hind oli: 140,19 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (ei sis. KM)Potipesu Valamu Roostevaba Teras 1 Kauss Pritsmekaitse 2 Ust 1500Mm Sügavus 600Mm | Adexa Psd150602D
In stock
Algne hind oli: 1608,68 €.691,74 €Current price is: 691,74 €. (ei sis. KM)Premium Töölaud Roostevaba Teras Alumine Riiul Pritsmekaitse 800X700X900/1000Mm | Adexa Dwt8070
In stock
Algne hind oli: 447,15 €.181,50 €Current price is: 181,50 €. (ei sis. KM)Riiul/Käru Roostevaba teras GN1/1 6 tasandit | Adexa RT1106
In stock
Algne hind oli: 230,63 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest Gastronorm kaan GN1/4 | Adexa E8014000C-814L
In stock
Algne hind oli: 11,61 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Töölaud Roostevaba Teras Alumine Riiul nelikantjalad 1200X700X850Mm | Adexa Hwt12070
In stock
Algne hind oli: 431,50 €.177,18 €Current price is: 177,18 €. (ei sis. KM)Tööpind Põrandakapp 2 Lükandust Roostevaba Teras 1400X600X850Mm Pritsmekaitse | Adexa Scp14060B
In stock
Algne hind oli: 1105,84 €.466,89 €Current price is: 466,89 €. (ei sis. KM)Väljastustasapind 2 tasandit roostevabast terasest 900x370x700mm | Adexa WHDS903770
In stock
Algne hind oli: 271,23 €.112,32 €Current price is: 112,32 €. (ei sis. KM)
