Eelpesu pihustusseade Teki külge kinnitatav Kahe sisselaskeavaga Kõrgus 1000 mm Roostevaba teras | Adexa EQ2801A
EAN: 5056465002757
Algne hind oli: 377,66 €.155,56 €Current price is: 155,56 €. (ei sis. KM)
Professionaalne ja äärmiselt vastupidav eelpihustussüsteem, ideaalne toitlustusettevõtetele, kommertsköökidele, restoranidele ja hotellidele. Kevadmehhanismiga kael ja pööratav keraamiline kassett lekke vältimiseks, mõlemad eelpihustussüsteemid on tugevad ja vastupidavad sagedaseks kasutamiseks.
- Lauale paigaldatav tüüp
- Topelt sissevool (kuum ja külm vesi)
- Raskeveokite roostevabast terasest konstruktsioon
| Kõrgus | 1000 mm |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Tüüp | Ühe auguga / Kahe sissevooluga |
| Versioon | Plaadi paigaldus |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Kraan | Ei |
| Diameeter | Ø32mm (valamu auk) |
| Mõõtmed | Post: 500 mm / Voolik: 950 mm / Vedru: 660 mm |
| Sissevõtt | G1/2 |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Lauapealne süvend GN nõudele, Sisaldab 4Xgn1/6-100Mm Ja 1Xgn1/3-100Mm | Adexa Chd04A2
In stock
Algne hind oli: 249,75 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (ei sis. KM)Lauariiul, Roostevaba Teras 600X370X350Mm | Adexa Whds603735
In stock
Algne hind oli: 144,52 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (ei sis. KM)Perforeeritud ahju küpsetusplaat alumiiniumist 600x400x50mm | Adexa ASP050P
In stock
Algne hind oli: 46,34 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Premium Töölaud Roostevaba Teras Alumine Riiul Pritsmekaitse 800X700X900/1000Mm | Adexa Dwt8070
In stock
Algne hind oli: 447,15 €.181,50 €Current price is: 181,50 €. (ei sis. KM)Riiul/Käru Roostevaba teras GN1/1 6 tasandit | Adexa RT1106
In stock
Algne hind oli: 230,63 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest Gastronorm kaan GN1/4 | Adexa E8014000C-814L
In stock
Algne hind oli: 11,61 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest Gastronorm pann GN1/4 sügavus 20mm | Adexa 81420
In stock
Algne hind oli: 11,41 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Seinariiul koos riputusnagiga, 6 konksu, roostevaba teras, 600x300x254mm | Adexa WHPR603025
In stock
Algne hind oli: 96,73 €.38,81 €Current price is: 38,81 €. (ei sis. KM)Töölaud Roostevaba Teras Alumine Riiul nelikantjalad 1200X700X850Mm | Adexa Hwt12070
In stock
Algne hind oli: 431,50 €.177,18 €Current price is: 177,18 €. (ei sis. KM)Tööpind Põrandakapp 2 Lükandust Roostevaba Teras 1400X600X850Mm Pritsmekaitse | Adexa Scp14060B
In stock
Algne hind oli: 1105,84 €.466,89 €Current price is: 466,89 €. (ei sis. KM)Veiniklaaside hoidik hõbedane lakke kinnitatav Pikkus 400mm 4 veiniklaasi | Adexa WGB18500400S
In stock
Algne hind oli: 34,56 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (ei sis. KM)
