Eelpihustussüsteem lauale, topelt sissevool, kõrgus 600 mm, roostevaba teras | Adexa EQ7801A
EAN: 5056465015122
Algne hind oli: 345,13 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (ei sis. KM)
Professionaalne ja äärmiselt vastupidav eelpihustussüsteem, ideaalne toitlustusettevõtetele, kommertsköökidele, restoranidele ja hotellidele. Kevadmehhanismiga kael ja pööratav keraamiline kassett lekke vältimiseks, mõlemad eelpihustussüsteemid on tugevad ja vastupidavad sagedaseks kasutamiseks.
- Lauale paigaldatav tüüp
- Topelt sissevool (kuum ja külm vesi)
- Tugev roostevabast terasest konstruktsioon
| Kõrgus | 600 mm |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Tüüp | Ühe auguga / Kahe sissevooluga |
| Versioon | Plaadi paigaldus |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Kraan | Ei |
| Diameeter | Ø32mm (valamu auk) |
| Mõõtmed | Post: 200 mm / Voolik: 450 mm / Vedru: 380 mm |
| Sissevõtt | G1/2 |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Kaubanduslik roostevabast terasest poti pesu valam 1 kauss Splashback 1200x700x900mm ruutjalad | Adexa PSA12070
In stock
Algne hind oli: 603,95 €.259,34 €Current price is: 259,34 €. (ei sis. KM)Kokkupandav roostevabast terasest bistroo laud 600x600x700mm | Adexa WHBT6060
In stock
Algne hind oli: 196,82 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (ei sis. KM)Lauariiul, Roostevaba Teras 600X370X350Mm | Adexa Whds603735
In stock
Algne hind oli: 144,52 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (ei sis. KM)Maitseainete Hoidik, Sisaldab 2Xgn1/3-150Mm Kaanega Anumaid, Roostevaba Teras | Adexa Chd04Bd3
In stock
Algne hind oli: 204,65 €.82,05 €Current price is: 82,05 €. (ei sis. KM)Perforeeritud ahju küpsetusplaat alumiiniumist 600x400x50mm | Adexa ASP050P
In stock
Algne hind oli: 46,34 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Saabub lattu 1–4 nädala pärast
Premium äriline töölaud roostevabast terasest ilma alumise riiulita, servaga 1800x700x900mm | Adexa DW18070
Available on backorder
Algne hind oli: 462,37 €.194,48 €Current price is: 194,48 €. (ei sis. KM)Professionaalne töölaud Roostevabast terasest, Alusriiul Pritsmekaitse 1500x600x900mm | Adexa W218E60150B
In stock
Algne hind oli: 581,06 €.237,72 €Current price is: 237,72 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest Gastronorm pann GN1/4 sügavus 20mm | Adexa 81420
In stock
Algne hind oli: 11,41 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest GN nõu Käepidemega GN1/2 Sügavus 150mm | Adexa 8126H
In stock
Algne hind oli: 31,60 €.11,99 €Current price is: 11,99 €. (ei sis. KM)Seadmete alus / Madal roostevabast terasest laud 550x550x400mm | Adexa WHPS5555
In stock
Algne hind oli: 176,98 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Teenindus-/Serveerimis-/Koristuskäru Kapiga Roostevaba Teras 3 Tasandit 860X540X940Mm | Adexa Rst3Ac
In stock
Algne hind oli: 422,83 €.172,86 €Current price is: 172,86 €. (ei sis. KM)
