Elektriline keeduplaat 4 plaati 10,4 kW | Adexa Hotmax 700 ER721S
EAN: 5056465069873
Algne hind oli: 1608,68 €.691,74 €Current price is: 691,74 €. (ei sis. KM)
Raskeveokite, kvaliteetne elektriline keedutase, valmistatud AISI 304 roostevabast terasest. Täiuslik kommertsköök enamikule restoranidele ja teistele toitlustusasutustele.
- 4 ümmargust (Ø220 mm) plaati.
- Juhtimislüliti 0-7 asendiga.
- Termostaadiga ülekuumenemise eest kaitstud.
Palun vaadake täpsema info saamiseks jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 700 mm |
| Kõrgus | 290 mm |
| Laius | 800 mm |
| Kaal | 40kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Tüüp | Tööpind |
| Toiteallikas | 400V / 3 faasi |
| Võimsus | 4 x 2600W |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Mõõtmed (plaat) | 4 x ø220 mm |
| Taldrikud | 4 |
| Kontrollid | Valikuklapp positsioonidega 0-7 |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
10-tolline mittenakku sügav pitsapann | Adexa DPP10N
In stock
Algne hind oli: 29,49 €.10,81 €Current price is: 10,81 €. (ei sis. KM)10-tolline sügav pitsa pann | Adexa DPP10
In stock
Algne hind oli: 16,59 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (ei sis. KM)Elektriline keedupind 4 plaati 7,0 kW | Adexa Hotmax 600 EC606
In stock
Algne hind oli: 1693,03 €.717,68 €Current price is: 717,68 €. (ei sis. KM)Läbipaistvad pigistatavad kastmepudelid 341ml/12oz | Adexa WQSB12WC
In stock
Algne hind oli: 2,48 €.0,86 €Current price is: 0,86 €. (ei sis. KM)Lamineeritud Ümmargune Lauaplaat Pööratav Mahagoni & Must Ø30'' | Adexa TT30RMB
In stock
Algne hind oli: 130,06 €.51,78 €Current price is: 51,78 €. (ei sis. KM)Maitseaine-/Kastmepump-Dispenser 4X2-Liitrine Roostevaba Teras | Adexa Nhp004
In stock
Algne hind oli: 426,17 €.172,86 €Current price is: 172,86 €. (ei sis. KM)Pizzalabidas Kokkupandav käepide Roostevaba teras 540x255mm | Adexa FP2554
In stock
Algne hind oli: 34,02 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (ei sis. KM)Professionaalne roostevabast terasest gaasipliit koos ahjuga, millel on 6 põletit | Adexa HGR776
In stock
Algne hind oli: 4092,50 €.1729,50 €Current price is: 1729,50 €. (ei sis. KM)Seinakapp lükandustega roostevaba teras 1200x400x650mm | Adexa SWC120402DR
In stock
Algne hind oli: 603,91 €.250,69 €Current price is: 250,69 €. (ei sis. KM)Squeeze-kastmepudelid 341ml/12oz Kollane | Adexa WQSB12WY
In stock
Algne hind oli: 2,54 €.0,86 €Current price is: 0,86 €. (ei sis. KM)Terrassilaud Nelinurkne Tumehall 1100x580x745 mm | | Adexa XDT317
In stock
Algne hind oli: 44,83 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Valamu Roostevabast Terasest 1800X700X900Mm 3 Kaussi, Pritsmekaitse | Adexa Dsa345
In stock
Algne hind oli: 804,22 €.345,82 €Current price is: 345,82 €. (ei sis. KM)
