Elektriline Pastakeetja, 2 Korvi, 8 Liitrit, Lauapealne | Adexa Xdpac8
EAN: 5056465027224
Algne hind oli: 336,08 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (ei sis. KM)
Kõrgekvaliteediline professionaalne pastakeetja, mis on loodud lihtsaks kasutamiseks igas professionaalses toitlustus- ja restoraniköögis.
Üksikasjaliku teabe saamiseks vaadake palun jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 390 mm |
| Kõrgus | 310 mm |
| Laius | 400 mm |
| Kaal | 4,2 kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Tüüp | Lauaplaat |
| Mahutavus | 8 liitrit |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Kaasas | 2 roostevabast terasest korvi |
| Korvi suurus | ø125x130mm |
| Temperatuur | +30°C kuni +110°C |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
10-tolline sügav pitsa pann | Adexa DPP10
In stock
Algne hind oli: 16,59 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (ei sis. KM)Bain Marie 3 kuumpotti 3×3,5 liitrit | Adexa BMP43
In stock
Algne hind oli: 770,05 €.324,20 €Current price is: 324,20 €. (ei sis. KM)Eksklusiivne padjapüür valge 100% puuvill 40x60cm 300TC | Siexa PCC4060W
In stock
Algne hind oli: 12,03 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Läbipaistvad pigistatavad kastmepudelid 341ml/12oz | Adexa WQSB12WC
In stock
Algne hind oli: 2,48 €.0,86 €Current price is: 0,86 €. (ei sis. KM)Lamineeritud Ruut Lauaplaat Valge 30×30" | Adexa TT3030WHITE
In stock
Algne hind oli: 132,91 €.51,78 €Current price is: 51,78 €. (ei sis. KM)Panini Kontaktgrill, Ühekordne sile | Adexa EG01B
In stock
Algne hind oli: 398,95 €.164,21 €Current price is: 164,21 €. (ei sis. KM)Pizzalabidas Kokkupandav käepide Roostevaba teras 540x255mm | Adexa FP2554
In stock
Algne hind oli: 34,02 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (ei sis. KM)Seinakapp lükandustega roostevaba teras 1200x400x650mm | Adexa SWC120402DR
In stock
Algne hind oli: 603,91 €.250,69 €Current price is: 250,69 €. (ei sis. KM)Seinariiul 1 tasapind 3 külge ülespoole 1200x400x254mm roostevaba teras | Adexa WSW400120B
In stock
Algne hind oli: 179,38 €.73,40 €Current price is: 73,40 €. (ei sis. KM)Seinariiul 1 tase, 3 külge üleskeeratud 1500x400x254mm Roostevaba teras | Adexa WSW400150B
In stock
Algne hind oli: 232,94 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Terrassilaud Nelinurkne Tumehall 1100x580x745 mm | | Adexa XDT317
In stock
Algne hind oli: 44,83 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Toidusoojendaja Digitaalne 1 sahtligne GN1/1 | Adexa WHBWD01
In stock
Algne hind oli: 723,86 €.302,58 €Current price is: 302,58 €. (ei sis. KM)
