Gaasifritüür aluskapiga 2×20 liitrit 30,0 kW | Adexa Hotmax 900 GF922
EAN: 5056465069156
Algne hind oli: 5064,16 €.2161,90 €Current price is: 2161,90 €. (ei sis. KM)
Väga vastupidav premium-klassi kaubanduslik gaasifriiter, mis sobib kõige paremini hõivatud restoranidele, hotellidele ja sööklatele. Pakub suurt väljundmahtu väga mõistliku hinnaga.
- Kere paneelid ja anumad roostevabast terasest
- Korvid roostevabast terasest
- Õli nõrgumise mehhanism pärast praadimist
- Termostaadiga juhitav
- Ohutustermostaat.
- Tühjendusventiil
- Igas anumas on varustatud 2 korviga
- Gaasiseadmed on eelhäälestatud maagaasile (G20). Vedelgaasi otsikud on kaasas (G30).
- Mõõtmed: 850x900x900mm
- Mahutavus: 2 x 20 liitrit
- Brutokaal: 100kg
- Koguvõimsus: 30000W
- Energiaallikas: gaas
- Gaasitarbimine (maagaas): 3,13 m³/h
- Gaasitarbimine (LPG): 2,35 kg/h
- Gaasisisend: 1/2”
Lisateabe saamiseks vaadake palun jaotist ‘Tehnilised andmed‘.
| Sügavus | 900 mm |
| Kõrgus | 900 mm |
| Laius | 850 mm |
| Kaal | 100kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Tarve G30/G31 (propaan) kg/h | 2.35 |
| Tarbimine G20/G25 (maagaas) m³/h | 3,13 |
| Gaasi sisselaskeklapp | 1/2'' |
| Tüüp | Põrandal seisev |
| Mahutavus | 2 x 20 liitrit |
| Toiteallikas | Gaas (maagaas/vedelgaas) |
| Võimsus | 2 x 15000W |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Alus | Kapp |
| Äravoolutapp | Jah |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
10-tolline mittenakku sügav pitsapann | Adexa DPP10N
In stock
Algne hind oli: 29,49 €.10,81 €Current price is: 10,81 €. (ei sis. KM)10-tolline sügav pitsa pann | Adexa DPP10
In stock
Algne hind oli: 16,59 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (ei sis. KM)2-ühes Pitsalõikur ja Serveermislabidas Roostevabast Terasest | Adexa WHK057
In stock
Algne hind oli: 11,96 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Bain Marie 4 kuuma potti 4×3,5 liitrit | Adexa BMP44
In stock
Algne hind oli: 986,40 €.419,32 €Current price is: 419,32 €. (ei sis. KM)Elektriline Bain Marie Kapiga 1Xgn1/1 + 2Xgn1/2 5Kw 700Mm Sügavus | Adexa Heb709A
In stock
Algne hind oli: 2815,37 €.1210,62 €Current price is: 1210,62 €. (ei sis. KM)Elektriline keedupind 4 plaati 7,0 kW | Adexa Hotmax 600 EC606
In stock
Algne hind oli: 1693,03 €.717,68 €Current price is: 717,68 €. (ei sis. KM)Lamineeritud Ruut Lauaplaat Valge 30×30" | Adexa TT3030WHITE
In stock
Algne hind oli: 132,91 €.51,78 €Current price is: 51,78 €. (ei sis. KM)maitseaine/kastme dosaator 2 pumbaga roostevabast terasest | Adexa JZS002
In stock
Algne hind oli: 187,58 €.73,40 €Current price is: 73,40 €. (ei sis. KM)Munakeetja Roostevaba teras 6 hoidjat | Adexa EEBS6
In stock
Algne hind oli: 275,55 €.112,32 €Current price is: 112,32 €. (ei sis. KM)Seinakapp lükandustega roostevaba teras 1200x400x650mm | Adexa SWC120402DR
In stock
Algne hind oli: 603,91 €.250,69 €Current price is: 250,69 €. (ei sis. KM)Seinariiul 1 tasapind 3 külge ülespoole 1200x400x254mm roostevaba teras | Adexa WSW400120B
In stock
Algne hind oli: 179,38 €.73,40 €Current price is: 73,40 €. (ei sis. KM)Suure võimsusega professionaalne induktsioonpliit 8 kW | Adexa AMCD801
In stock
Algne hind oli: 1919,28 €.821,46 €Current price is: 821,46 €. (ei sis. KM)
