Seinariiul 1 tasapind 3 külge ülespoole 1200x400x254mm roostevaba teras | Adexa WSW400120B
Tootekood: WSW400120B
EAN: 5056465013920
  • Valmistatud roostevabast terasest.
  • Vastab rahvusvahelistele hügieeni- ja puhastatavuse standarditele.
Palun vaadake üksikasjalikku teavet jaotises ‘Spetsifikatsioon‘.
Sügavus 400 mm
Kõrgus 254 mm
Laius 1200 mm
Kaal 6kg
Garantii 12 kuu varuosade garantii
Tüüp Küljed ja tagumine äär
Kokkupanek Kokku pandud
Riiulid 1
Paksus 0,8 mm