Kahekordne Elektriline Friteerija 32 liitrit 10kW Vabalt Seisev | Adexa HEF162C
EAN: 5056465034086
Algne hind oli: 1025,36 €.432,30 €Current price is: 432,30 €. (ei sis. KM)
Suurepärase kvaliteediga ühe paagiga professionaalne elektrifriiter. Väga ruumisäästlik, laius vaid 530 mm, kuid mahutab suured 2×16-liitrised paagid. Ideaalne varustus suure tootlikkusega kiirtoiduteeninduse ettevõtetele, kohustuslik igale restoranile, kohvikule, kiirtoidule või sööklale. Hetkel suur allahindlus selle soodushinnaga.
- 16 + 16 liitrit
- 5000 + 5000W
- +50°c kuni +190°c
- Topeltpaak
- 2 korvi
- 690x530x940mm
Lisainfo leiate jaotisest ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 530 mm |
| Kõrgus | 940 mm |
| Laius | 690 mm |
| Kaal | 34kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Versioon | Vabalt seisev |
| Mahutavus | 32 liitrit |
| Toiteallikas | 230V / Vajalik kõvakinnitus |
| Võimsus | 10000W (5000 + 5000W) |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Kaasas | 2 korvi |
| Temperatuur | +50°C kuni +190°C |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Ergonoomiline Kaelapadi Memoryfoam Bambu Mälumaht 50x31cm 250GSM | Siexa MFP50311
In stock
Algne hind oli: 11,64 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Kaubanduslik jääkuubikumasin Alalett 50kg/24h Roostevaba teras Digitaalsed juhtnupud | Adexa CIM50
In stock
Algne hind oli: 804,22 €.345,82 €Current price is: 345,82 €. (ei sis. KM)Keskmise Võimsusega Mikrolaineahi Koos Grilliga 38 Liitrit 1500W Digitaalne | Adexa D100N38
In stock
Algne hind oli: 463,89 €.190,15 €Current price is: 190,15 €. (ei sis. KM)Pottipesu Valamu Roostevaba Teras 1 Kauss Tagasein 1800X600X900Mm Kandilised Jalad | Adexa Psa18060
In stock
Algne hind oli: 732,11 €.311,22 €Current price is: 311,22 €. (ei sis. KM)Rasked Panini Kontaktgrill Üksik Ribikujuline | Adexa MLP811
In stock
Algne hind oli: 330,13 €.133,94 €Current price is: 133,94 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest Gastronorm pann GN1/2 sügavus 150mm | Adexa E8012150-8126
In stock
Algne hind oli: 27,20 €.10,27 €Current price is: 10,27 €. (ei sis. KM)Seinariiul koos riputusnagiga, 6 konksu, roostevaba teras, 600x300x254mm | Adexa WHPR603025
In stock
Algne hind oli: 96,73 €.38,81 €Current price is: 38,81 €. (ei sis. KM)Seinariiul roostevabast terasest 1400x350x250mm | Adexa WHWS35140
In stock
Algne hind oli: 131,86 €.51,78 €Current price is: 51,78 €. (ei sis. KM)Serveerimiskandik polüpropüleenist ristkülikukujuline 430x305mm must | Adexa TF0003
In stock
Algne hind oli: 11,50 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)sügavkülmalett ventileeritav, 2 uksega, sügavus 700mm | Adexa FG21V
In stock
Algne hind oli: 2010,91 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (ei sis. KM)Terrassilaud Nelinurkne Tumehall 1100x580x745 mm | | Adexa XDT317
In stock
Algne hind oli: 44,83 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1200x730x1200mm 2 riiulit Roostevabast terasest alus LED | Adexa GN1200CF2
In stock
Algne hind oli: 3619,84 €.1556,54 €Current price is: 1556,54 €. (ei sis. KM)
