Vitriinkülmik Kumer esikülg 1200x730x1200mm 2 riiulit Roostevabast terasest alus LED | Adexa GN1200CF2
Tootekood: GN1200CF2
EAN: 5056465031436
  • Tsüklopantaanisolatsioon
  • Kõrgekvaliteediline digitaalne termostaat
  • LED-valgustus
  • Esmaklassiline kaubamärgiga kompressor
  • Varustatud ratastega
  • Topeltklaas vaakumiga
  • Konvektsioonjahutus
  • Külmaaine: R290a (CFC-vaba)
  • Temperatuuri vahemik: +2°C kuni +8°C
  • Elektriühendus: 230V / 1N / 50Hz
  • CE sertifikaat
  • Toodetud vastavalt hügieeni ja ohutuse direktiividele
  • Varustatud standardse UK pistikuga
Dokumendid
Sügavus 730 mm
Kõrgus 1200 mm
Laius 1200 mm
Kaal 175kg
Garantii 12 kuu varuosade garantii
Toiteallikas 230V / 1 faas
Võimsus 700W
Rattad Jah
Riiulid 2
Materjal Roostevaba teras ja karastatud klaas
Värv Roostevaba teras & Must
Sulatamine Automaatne
Külmaaine R290
Temperatuur +2°C kuni +8°C
Valgustus LED
Isolatsioon Tsüklopantaan 60 mm