Kaubanduslik mobiilne töölaua reguleeritavate jalgadega roostevabast terasest alumine riiul tagumine tõppeserv 600x600xx900 mm | Adexa WT6060C
EAN: 5056465029761
Algne hind oli: 286,51 €.116,64 €Current price is: 116,64 €. (ei sis. KM)
See on suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe mobiilse kaubandusliku töölaua puhul. Tugev, kvaliteetne 201 AISI roostevabast terasest laud, mis vastab toiduteeninduse ja toitlustustööstuse kõrgetele kvaliteedistandarditele.
- Alusplaat ja ülespoole tõstetud servad lisakaitseks.
- Vastab rahvusvahelistele hügieeni- ja puhastatavuse standarditele.
- Valmistatud roostevabast terasest Scotch Brite viimistlusega, et täita kõrgeimaid hügieeninõudeid.
- Tugevdatud tööpind
- Tööpind on valmistatud topeltseina roostevabast terasest
- Kandevõime kuni 500 kg
- Väga kõrge kandevõime
Lisateabe saamiseks vaadake palun jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 600 mm |
| Kõrgus | 900 mm |
| Laius | 600 mm |
| Kaal | 12kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Kokkupanek | Kokku pandud |
| Kõrgus (pritsmekaitse/serv) | 50 mm |
| Alumine riiul | Jah |
| Jalad | Reguleeritavad (ka lukustatavad rattad kaasas) |
| Rattad | Jah (ka reguleeritavad jalad kaasas) |
| Materjal | Roostevaba teras |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Käte- Ja Potipesu Valamu Roostevaba Teras 1 Kauss Pritsmekaitse 1800X500X900Mm Ümarad Jalad | Adexa Psr18050
In stock
Algne hind oli: 1009,08 €.432,30 €Current price is: 432,30 €. (ei sis. KM)Kaubanduslik roostevabast terasest poti pesu valam 1 kauss Splashback 1200x700x900mm ruutjalad | Adexa PSA12070
In stock
Algne hind oli: 603,95 €.259,34 €Current price is: 259,34 €. (ei sis. KM)Lauariiul, Roostevaba Teras 600X370X350Mm | Adexa Whds603735
In stock
Algne hind oli: 144,52 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (ei sis. KM)Maitseaineriiul Kaanega, Sisaldab 3Xgn1/4-150Mm Konteinerit, Roostevaba Teras | Adexa Che03Adfl
In stock
Algne hind oli: 234,55 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Maitseainete Hoidja, Sisaldab 2Xgn1/6-100Mm Ja 1Xgn1/3-100Mm Anumaid Kaantega Roostevabast Terasest | Adexa Chd04B2
In stock
Algne hind oli: 191,87 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (ei sis. KM)Perforeeritud ahju küpsetusplaat alumiiniumist 600x400x50mm | Adexa ASP050P
In stock
Algne hind oli: 46,34 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Professionaalne töölaud Roostevabast terasest, Alusriiul Pritsmekaitse 1500x600x900mm | Adexa W218E60150B
In stock
Algne hind oli: 581,06 €.237,72 €Current price is: 237,72 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest Gastronorm kaan GN1/4 | Adexa E8014000C-814L
In stock
Algne hind oli: 11,61 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Seinakapp uste ja roostevaba terasega 600x400x650mm | Adexa SWC60402D
In stock
Algne hind oli: 446,60 €.181,50 €Current price is: 181,50 €. (ei sis. KM)Töölaud Roostevaba Teras Alumine Riiul 1000X700X900Mm | Adexa Wt70100Wo
In stock
Algne hind oli: 450,59 €.190,15 €Current price is: 190,15 €. (ei sis. KM)Töölaud Roostevaba teras Alumine riiul Ülespööre 1400x700x900/1000mm | Adexa WT70140
In stock
Algne hind oli: 356,83 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (ei sis. KM)
