Kaubanduslik Roostevabast Terasest Valamu Kapiga 1400x600x900mm 1 kauss vasakul 3 sahtlit Pritsmekaitse | Adexa DSA601402D3DL
Algne hind oli: 1542,20 €.648,50 €Current price is: 648,50 €. (ei sis. KM)
Kaubanduslik roostevabast terasest valamu ja hoiuseade: üksik kauss, 2 liuguksi ja 3 sahtlit
Suurendage oma kaubandusliku köögi efektiivsust ja korrastatust selle kvaliteetse roostevabast terasest valamu ja hoiuse kombinatsiooniga. Optimaalse ruumikasutuse ja hügieeni tagamiseks integreerib see seade sujuvalt praktilise pesemiskoha piisava ja ligipääsetava hoiustamisega.
Peamised omadused:
- Üksik kaubanduslik valamu: heldelt suur kauss pakub pühendatud ala suurte pottide, pannide ja nõude tõhusaks pesemiseks, loputamiseks ja leotamiseks.
- Hügieeniline roostevabast terasest konstruktsioon: täielikult vastupidavast, toitlustusklassi roostevabast terasest valmistatud. See mittepoorne materjal on korrosioonikindel, uskumatult lihtne puhastada ja vastab mis tahes professionaalse toiduteeninduse keskkonna rangetele hügieeninõuetele.
- Ruumi säästvad liuguksed: suur valamualune kapp on kinnitatud kahe sujuvalt libiseva liuguksega. See disain ei vaja avamiseks lisaruumi, muutes selle ideaalseks kitsastes, tiheda liiklusega koridorides ning maksimeerides ligipääsu suurte esemete hoiustamiseks (nt kemikaalid, prügikastid või puhastusvahendid).
- Integreeritud kolme sahtliga üksus: sisaldab kolme tugevat, täisväljatõmmatavat sahtlit peamise kapiga külgnevana. Need pakuvad jaotatud, tolmuvaba hoiustamist väiksematele olulistele esemetele nagu söögiriistad, pakendimaterjalid, kokatööriistad või ettevalmistusvahendid, hoides need käeulatuses.
- Pritsmekaitse: integreeritud tagumine pritsmekaitse kaitseb seinu ja ümbritsevaid pindu vee kahjustuste ja toidupritsmete eest, tagades puhtama ja hügieenilisema töökoha.
- Vastupidav tööpind: tugevdatud tööpind pakub erakordset tugevust ja stabiilsust, olles nii ettevalmistusala kui ka spetsiaalne äravoolupind valamu kõrval.
- Reguleeritav stabiilsus: kõrgust reguleeritavad jalad võimaldavad seadme täiuslikult tasandada ebatasastel põrandatel, tagades maksimaalse stabiilsuse kasutamise ajal.
Täiuslik kõik-ühes lahendus pesemiseks ja organiseeritud hoiustamiseks tiheda liiklusega restoranides, kohvikutes ja toitlustusasutustes.
Palun vaadake täpsema info saamiseks jaotist ‘Tehnilised andmed‘.
| Sügavus | 600 mm |
| Kõrgus | 900 mm (+100 mm pritsmepaneel) |
| Laius | 1400 mm |
| Kaal | 45kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Kokkupanek | Kokku pandud |
| Sügavus (kraanikauss) | 400 mm |
| Kõrgus (kraanikausi kauss) | 250 mm |
| Laius (kraanikausi kauss) | 400 mm |
| Uksed | Topelttuled |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Valamu kausid | 1 kauss vasakul |
| Pritsmekaitse / Äär | 100 mm |
| Tööpind | Laineplaadi disain |
| Diameeter | 3,5'' / 89 mm (drenaažiava) / 32 mm (kraaniava) |
| Sahtel(d) | 3 sahtlit |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Käte- Ja Potipesu Valamu Roostevaba Teras 1 Kauss Pritsmekaitse 1800X500X900Mm Ümarad Jalad | Adexa Psr18050
In stock
Algne hind oli: 1009,08 €.432,30 €Current price is: 432,30 €. (ei sis. KM)Kauss/kaev kraaniga jäätisekulpide/lusikate jaoks | | Adexa 6P03
In stock
Algne hind oli: 235,20 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Kokkupandav roostevabast terasest bistroo laud 600x600x700mm | Adexa WHBT6060
In stock
Algne hind oli: 196,82 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (ei sis. KM)Lauapealne süvend GN nõudele, Sisaldab 4Xgn1/6-100Mm Ja 1Xgn1/3-100Mm | Adexa Chd04A2
In stock
Algne hind oli: 249,75 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (ei sis. KM)Lauariiul, Roostevaba Teras 600X370X350Mm | Adexa Whds603735
In stock
Algne hind oli: 144,52 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (ei sis. KM)Mahalaadimislaud Parempoolne 600x650x850mm Ilma alumise riiulita Ilma pritsmekaitseta Roostevaba teras | Adexa SWT6065L
In stock
Algne hind oli: 274,61 €.112,32 €Current price is: 112,32 €. (ei sis. KM)Perforeeritud ahju küpsetusplaat alumiiniumist 600x400x50mm | Adexa ASP050P
In stock
Algne hind oli: 46,34 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Potipesu Valamu Roostevaba Teras 1 Kauss Pritsmekaitse 2 Ust 1500Mm Sügavus 600Mm | Adexa Psd150602D
In stock
Algne hind oli: 1608,68 €.691,74 €Current price is: 691,74 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest Gastronorm kaan GN1/4 | Adexa E8014000C-814L
In stock
Algne hind oli: 11,61 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Seinariiul perforatsiooniga 2 tasandit, roostevaba teras, 1400x300x600mm | Adexa WSWB30140P
In stock
Algne hind oli: 330,68 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (ei sis. KM)Töölaud Roostevaba teras Alumine riiul Ülespööre 1400x700x900/1000mm | Adexa WT70140
In stock
Algne hind oli: 356,83 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (ei sis. KM)Tööpinnaga põrandakapp liugustega, roostevaba teras, 1600x600x850 mm, pritsmekaitse | Adexa VTC166SLB
In stock
Algne hind oli: 1286,90 €.553,37 €Current price is: 553,37 €. (ei sis. KM)
