Kommertslik Roostevabast Terasest Valamu Kapiga 1600x600x900mm 1 kauss paremal 3 sahtlit Splashback | Adexa DSA601602D3DR
Algne hind oli: 1608,68 €.691,74 €Current price is: 691,74 €. (ei sis. KM)
Kommertslik roostevabast terasest valamu ja hoiuseade: üks kauss, 2 liugust, ja 3 sahtlit
Maksimeerige efektiivsust ja organiseeritust oma kommertsköögis selle kvaliteetse roostevabast terasest valamu ja hoiustamise kombinatsiooniga. Kujundatud optimaalseks ruumikasutuseks ja hügieeniks, integreerib see seade sujuvalt praktilise pesemispunkti avara ja ligipääsetava hoiustamisega.
Peamised omadused:
- Üks kommertslik valamu kauss: heldelt suur kauss pakub pühendatud ala efektiivseks suurte pottide, pannide ja nõude pesemiseks, loputamiseks ja leotamiseks.
- Hügieeniline roostevabast terasest konstruktsioon: Valmistatud täielikult vastupidavast, toitlustusklassi roostevabast terasest. See pooritu materjal on korrosioonikindel, uskumatult lihtne puhastada ning vastab rangetele hügieeninõuetele igas professionaalses toiduteeninduskeskkonnas.
- Ruumi säästvad liuguksed: Suur valamu all olev kapp on turvatud kahe sujuvalt liikuva liuguksega. See disain ei vaja avamiseks vaba ruumi, muutes selle ideaalseks kitsastes, tiheda liiklusega koridorides ja maksimeerides ligipääsu suurtele hoiustamisaladele (nt kemikaalid, prügikastid või puhastusvahendid).
- Integreeritud kolmesahtline üksus: Varustatud kolme tugevate, täieliku tõmbega sahtliga peamise kapiga külgnevana. Need pakuvad jaotatud, tolmuvaba hoiustamist väiksematele olulistele esemetele nagu söögiriistad, pakendamismaterjalid, kokatööriistad või ettevalmistusvahendid, hoides need käeulatuses.
- Pritsmekaitse: Integreeritud tagumine pritsmekaitse kaitseb seinu ja ümbritsevaid pindu veekahjustuste ja toidutilkade eest, tagades puhtama ja hügieenilisema töökeskkonna.
- Vastupidav tööpind: Tugevdatud tööpind pakub erakordset tugevust ja stabiilsust, olles nii ettevalmistusala kui ka spetsiaalne äravoolupind valamu kõrval.
- Reguleeritav stabiilsus: Kõrgust reguleeritavad jalad võimaldavad seadme ideaalselt tasandada ebatasastel põrandatel, tagades maksimaalse stabiilsuse kasutamise ajal.
Ideaalne kõik-ühes lahendus pesemiseks ja organiseeritud hoiustamiseks tihedas restoranis, kohvikus ja toitlustusasutustes.
Lisateabe saamiseks vaadake palun jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 600 mm |
| Kõrgus | 900 mm (+100 mm pritsmepaneel) |
| Laius | 1600 mm |
| Kaal | 48kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Kokkupanek | Lahtivõetud |
| Sügavus (kraanikauss) | 400 mm |
| Kõrgus (kraanikausi kauss) | 250 mm |
| Laius (kraanikausi kauss) | 400 mm |
| Uksed | Topelttuled |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Valamu kausid | 1 kauss paremal |
| Pritsmekaitse / Äär | 100 mm |
| Tööpind | Laineplaadi disain |
| Diameeter | 3,5'' / 89 mm (drenaažiava) / 32 mm (segistiava) |
| Sahtel(d) | 3 sahtlit |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Lauapealne süvend GN nõudele, Sisaldab 4Xgn1/6-100Mm Ja 1Xgn1/3-100Mm | Adexa Chd04A2
In stock
Algne hind oli: 249,75 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (ei sis. KM)Maitseainete Hoidik, Sisaldab 2Xgn1/3-150Mm Kaanega Anumaid, Roostevaba Teras | Adexa Chd04Bd3
In stock
Algne hind oli: 204,65 €.82,05 €Current price is: 82,05 €. (ei sis. KM)Professionaalne töölaud Roostevabast terasest, Alusriiul Pritsmekaitse 1500x600x900mm | Adexa W218E60150B
In stock
Algne hind oli: 581,06 €.237,72 €Current price is: 237,72 €. (ei sis. KM)Riiul/Käru Roostevaba teras GN1/1 6 tasandit | Adexa RT1106
In stock
Algne hind oli: 230,63 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest Gastronorm kaan GN1/4 | Adexa E8014000C-814L
In stock
Algne hind oli: 11,61 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest GN nõu Käepidemega GN1/2 Sügavus 150mm | Adexa 8126H
In stock
Algne hind oli: 31,60 €.11,99 €Current price is: 11,99 €. (ei sis. KM)Seadmete alus / Madal roostevabast terasest laud 550x550x400mm | Adexa WHPS5555
In stock
Algne hind oli: 176,98 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Töölaud Roostevaba Teras Alumine Riiul 1000X700X900Mm | Adexa Wt70100Wo
In stock
Algne hind oli: 450,59 €.190,15 €Current price is: 190,15 €. (ei sis. KM)Töölaud Roostevaba Teras Alumine Riiul nelikantjalad 1200X700X850Mm | Adexa Hwt12070
In stock
Algne hind oli: 431,50 €.177,18 €Current price is: 177,18 €. (ei sis. KM)Tööpinnaga põrandakapp liugustega, roostevaba teras, 1600x600x850 mm, pritsmekaitse | Adexa VTC166SLB
In stock
Algne hind oli: 1286,90 €.553,37 €Current price is: 553,37 €. (ei sis. KM)Väljastustasapind 2 tasandit roostevabast terasest 900x370x700mm | Adexa WHDS903770
In stock
Algne hind oli: 271,23 €.112,32 €Current price is: 112,32 €. (ei sis. KM)Veiniklaaside hoidik hõbedane lakke kinnitatav Pikkus 400mm 4 veiniklaasi | Adexa WGB18500400S
In stock
Algne hind oli: 34,56 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (ei sis. KM)
