Kommertslik reguleeritav ahjupukk ratastel 5-korruseline | Adexa WAN116
EAN: 5056850821185
Algne hind oli: 260,79 €.108,00 €Current price is: 108,00 €. (ei sis. KM)
Palun vaadake üksikasjalikku teavet jaotise ‘Spetsifikatsioon‘ alt.
| Sügavus | 535 mm |
| Kõrgus | 850 mm |
| Laius | 595 mm |
| Kaal | 11kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 5 alust |
| Kokkupanek | Kokku pandud |
| Alus/Resti suurus | GN1/2, GN2/3 ja 340x530mm |
| Rattad | 4 ratast (2 piduritega) |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Ühilduv | Adexa ahjud YSD1ABQ, YSD1AE, YSD2A, YSD3A, YSD4A, EKF412NALU, EK120121A, EKF523NTUD |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Kauss/kaev kraaniga jäätisekulpide/lusikate jaoks | | Adexa 6P03
In stock
Algne hind oli: 235,20 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Kokkupandav roostevabast terasest bistroo laud 600x600x700mm | Adexa WHBT6060
In stock
Algne hind oli: 196,82 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (ei sis. KM)Maitseainete Hoidik, Sisaldab 2Xgn1/3-150Mm Kaanega Anumaid, Roostevaba Teras | Adexa Chd04Bd3
In stock
Algne hind oli: 204,65 €.82,05 €Current price is: 82,05 €. (ei sis. KM)Perforeeritud ahju küpsetusplaat alumiiniumist 600x400x50mm | Adexa ASP050P
In stock
Algne hind oli: 46,34 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Saabub lattu 1–4 nädala pärast
Premium äriline töölaud roostevabast terasest ilma alumise riiulita, servaga 1800x700x900mm | Adexa DW18070
Available on backorder
Algne hind oli: 462,37 €.194,48 €Current price is: 194,48 €. (ei sis. KM)Riiul/Käru Roostevaba teras GN1/1 6 tasandit | Adexa RT1106
In stock
Algne hind oli: 230,63 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Riiul/Salv/Pannikäru Roostevaba teras Gastronorm GN1/1 15-korruseline | Adexa RT1115
In stock
Algne hind oli: 338,12 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (ei sis. KM)Seinariiul koos riputusnagiga, 6 konksu, roostevaba teras, 600x300x254mm | Adexa WHPR603025
In stock
Algne hind oli: 96,73 €.38,81 €Current price is: 38,81 €. (ei sis. KM)Teenindus-/Serveerimis-/Koristuskäru Kapiga Roostevaba Teras 3 Tasandit 860X540X940Mm | Adexa Rst3Ac
In stock
Algne hind oli: 422,83 €.172,86 €Current price is: 172,86 €. (ei sis. KM)Töölaud Roostevaba Teras Alumine Riiul nelikantjalad 1200X700X850Mm | Adexa Hwt12070
In stock
Algne hind oli: 431,50 €.177,18 €Current price is: 177,18 €. (ei sis. KM)Tööpind Põrandakapp 2 Lükandust Roostevaba Teras 1400X600X850Mm Pritsmekaitse | Adexa Scp14060B
In stock
Algne hind oli: 1105,84 €.466,89 €Current price is: 466,89 €. (ei sis. KM)Tööpinnaga põrandakapp liugustega, roostevaba teras, 1600x600x850 mm, pritsmekaitse | Adexa VTC166SLB
In stock
Algne hind oli: 1286,90 €.553,37 €Current price is: 553,37 €. (ei sis. KM)
