Kommertslik reguleeritav ahjupukk 5-korruseline | Adexa WAN108
EAN: 5056850821178
Algne hind oli: 239,33 €.99,35 €Current price is: 99,35 €. (ei sis. KM)
Palun vaadake täpsema info saamiseks jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 535 mm |
| Kõrgus | 850 mm |
| Laius | 595 mm |
| Kaal | 11 kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 5 alust |
| Kokkupanek | Lahtivõetud |
| Jalad | 4 reguleeritavat |
| Alus/Resti suurus | GN1/2, GN2/3 ja 340x530mm |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Ühilduv | Adexa ahjud YSD1ABQ, YSD1AE, YSD2A, YSD3A, YSD4A, EKF412NALU, EK120121A, EKF523NTUD |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Kokkupandav roostevabast terasest bistroo laud 600x600x700mm | Adexa WHBT6060
In stock
Algne hind oli: 196,82 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (ei sis. KM)Lauariiul, Roostevaba Teras 600X370X350Mm | Adexa Whds603735
In stock
Algne hind oli: 144,52 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (ei sis. KM)Maitseaineriiul Kaanega, Sisaldab 3Xgn1/4-150Mm Konteinerit, Roostevaba Teras | Adexa Che03Adfl
In stock
Algne hind oli: 234,55 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Maitseainete Hoidja, Sisaldab 2Xgn1/6-100Mm Ja 1Xgn1/3-100Mm Anumaid Kaantega Roostevabast Terasest | Adexa Chd04B2
In stock
Algne hind oli: 191,87 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (ei sis. KM)Saabub lattu 1–4 nädala pärast
Premium kaubanduslik töölaud roostevabast terasest ilma alumise riiulita, äärega 1800x600x900mm | Adexa DW18060
Available on backorder
Algne hind oli: 468,12 €.190,15 €Current price is: 190,15 €. (ei sis. KM)Riiul/Salv/Pannikäru Roostevaba teras Gastronorm GN1/1 15-korruseline | Adexa RT1115
In stock
Algne hind oli: 338,12 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest Gastronorm pann GN1/4 sügavus 20mm | Adexa 81420
In stock
Algne hind oli: 11,41 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Teenindus-/Serveerimis-/Koristuskäru Kapiga Roostevaba Teras 3 Tasandit 860X540X940Mm | Adexa Rst3Ac
In stock
Algne hind oli: 422,83 €.172,86 €Current price is: 172,86 €. (ei sis. KM)Väljastustasapind 2 tasandit roostevabast terasest 900x370x700mm | Adexa WHDS903770
In stock
Algne hind oli: 271,23 €.112,32 €Current price is: 112,32 €. (ei sis. KM)Veiniklaaside hoidik hõbedane lakke kinnitatav Pikkus 400mm 4 veiniklaasi | Adexa WGB18500400S
In stock
Algne hind oli: 34,56 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (ei sis. KM)
