Kommertslik Roostevabast Terasest Valamu Kapp 1600x600x900mm 1 kauss vasakul 3 sahtlit Splashback | Adexa DSA601602D3DL
Algne hind oli: 1616,95 €.691,74 €Current price is: 691,74 €. (ei sis. KM)
Kommertslik roostevabast terasest valamu ja hoiulahendus: üks kauss, 2 liuguksi ja 3 sahtlit
Optimeerige oma kommertsköögi tõhusust ja organiseeritust selle kvaliteetse roostevabast terasest valamu ja hoiulahendusega. Kujundatud ruumi maksimaalseks kasutamiseks ja hügieeniks, ühendab see seade praktilise pesemiskoha avara ja ligipääsetava hoiustamisalaga.
Peamised omadused:
- Üksik kommertslik valamu: heldelt suur kauss pakub pühendatud ala suurte pottide, pannide ja köögiriistade tõhusaks pesemiseks, loputamiseks ja leotamiseks.
- Hügieeniline roostevabast terasest konstruktsioon: täielikult vastupidavast, toitlustusklassi roostevabast terasest valmistatud. See mittetuntav materjal on korrosioonikindel, väga lihtne puhastada ning vastab igas professionaalses toiduteeninduskeskkonnas kehtivatele rangetele hügieeninõuetele.
- Ruumi säästvad liuguksed: suur valamu all olev kapp on kaitstud kahe sujuvalt libiseva liuguksega. See disain ei vaja avamiseks lisaruumi, muutes selle ideaalseks kitsastes ja tiheda liiklusega koridorides ning maksimeerides ligipääsu suurtele hoiustamisaladele (nt kemikaalid, jäätmekastid või puhastusvahendid).
- Integreeritud kolmesahtline üksus: sisaldab kolme tugevat, täielikult välja tõmmatavat sahtlit peamise kapiga külgnevana. Need pakuvad jaotatud, tolmuvaba hoiustamist väiksematele olulistele esemetele nagu söögiriistad, pakendamismaterjalid, kokatööriistad või ettevalmistusvahendid, hoides need käepärast.
- Pritsmekaitse: integreeritud tagumine pritsmekaitse kaitseb seinu ja ümbritsevaid pindu vee kahjustuste ja toidutilkade eest, tagades puhtama ja hügieenilisema töökoha.
- Raskeveokite tööpind: tugevdatud tööpind pakub erakordset tugevust ja stabiilsust, toimides nii ettevalmistus- kui ka spetsiaalse äravoolupinnana valamu kõrval.
- Reguleeritav stabiilsus: kõrgust reguleeritavad jalad võimaldavad seadme täiuslikult tasandada ebatasastel põrandatel, tagades maksimaalse stabiilsuse kasutamise ajal.
Täiuslik kõik-ühes lahendus pesemiseks ja organiseeritud hoiustamiseks tiheda tööga restoranides, kohvikutes ja toitlustusasutustes.
Palun vaadake täpsema info saamiseks jaotist ‘Tehnilised andmed‘.
| Sügavus | 600 mm |
| Kõrgus | 900 mm (+100 mm pritsmepaneel) |
| Laius | 1600 mm |
| Kaal | 48kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Kokkupanek | Lahtivõetud |
| Sügavus (kraanikauss) | 400 mm |
| Kõrgus (kraanikausi kauss) | 250 mm |
| Laius (kraanikausi kauss) | 400 mm |
| Uksed | Topelttuled |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Valamu kausid | 1 kauss vasakul |
| Pritsmekaitse / Äär | 100 mm |
| Tööpind | Laineplaadi disain |
| Diameeter | 3,5'' / 89 mm (drenaažiava) / 32 mm (kraaniava) |
| Sahtel(d) | 3 sahtlit |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Käte- Ja Potipesu Valamu Roostevaba Teras 1 Kauss Pritsmekaitse 1800X500X900Mm Ümarad Jalad | Adexa Psr18050
In stock
Algne hind oli: 1009,08 €.432,30 €Current price is: 432,30 €. (ei sis. KM)Kokkupandav roostevabast terasest bistroo laud 600x600x700mm | Adexa WHBT6060
In stock
Algne hind oli: 196,82 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (ei sis. KM)Mahalaadimislaud Parempoolne 600x650x850mm Ilma alumise riiulita Ilma pritsmekaitseta Roostevaba teras | Adexa SWT6065L
In stock
Algne hind oli: 274,61 €.112,32 €Current price is: 112,32 €. (ei sis. KM)Maitseaineriiul Kaanega, Sisaldab 3Xgn1/4-150Mm Konteinerit, Roostevaba Teras | Adexa Che03Adfl
In stock
Algne hind oli: 234,55 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Potipesu Valamu Roostevaba Teras 1 Kauss Pritsmekaitse Alumine Riiul 1800X700X900Mm Ruudukujulised Jalad | Adexa Psa18070U
In stock
Algne hind oli: 932,75 €.389,06 €Current price is: 389,06 €. (ei sis. KM)Professionaalne töölaud Roostevabast terasest, Alusriiul Pritsmekaitse 1500x600x900mm | Adexa W218E60150B
In stock
Algne hind oli: 581,06 €.237,72 €Current price is: 237,72 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest Gastronorm kaan GN1/4 | Adexa E8014000C-814L
In stock
Algne hind oli: 11,61 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest Gastronorm pann GN1/4 sügavus 20mm | Adexa 81420
In stock
Algne hind oli: 11,41 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Seadmete alus / Madal roostevabast terasest laud 550x550x400mm | Adexa WHPS5555
In stock
Algne hind oli: 176,98 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Seinariiul koos riputusnagiga, 6 konksu, roostevaba teras, 600x300x254mm | Adexa WHPR603025
In stock
Algne hind oli: 96,73 €.38,81 €Current price is: 38,81 €. (ei sis. KM)Teenindus-/Serveerimis-/Koristuskäru Kapiga Roostevaba Teras 3 Tasandit 860X540X940Mm | Adexa Rst3Ac
In stock
Algne hind oli: 422,83 €.172,86 €Current price is: 172,86 €. (ei sis. KM)Töölaud Roostevaba Teras Alumine Riiul 1000X700X900Mm | Adexa Wt70100Wo
In stock
Algne hind oli: 450,59 €.190,15 €Current price is: 190,15 €. (ei sis. KM)
