Kaubanduslik roostevabast terasest valam 1400x600x900mm 1 kauss parem pritsmekaitse alumine riiul | Adexa STD1460R
610,48 € Algne hind oli: 610,48 €.259,34 €Current price is: 259,34 €. (ei sis. KM)
Professionaalne riiuliteriiul roostevabast terasest 1200x400x1500mm 4 riiulit | Adexa SSB12040
341,72 € Algne hind oli: 341,72 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (ei sis. KM)
Kommertslik töölaud roostevabast terasest 3 tasandit ruutjalad 1800x600x900mm | Adexa DW3T18060
Tootekood:
DW3T18060
EAN: 5056465080335
550,84 € Algne hind oli: 550,84 €.233,39 €Current price is: 233,39 €. (ei sis. KM)
Palun vaadake üksikasjaliku info saamiseks jaotist ‘Tehnilised andmed‘.
| Sügavus | 600 mm |
| Kõrgus | 900 mm |
| Laius | 1800 mm |
| Kaal | 35kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Kokkupanek | Lahti võetud |
| Kõrgus (pritsmekaitse/serv) | Ei |
| Riiulid | 3. Alumine riiul fikseeritud 150 mm kõrgusele. Keskmine riiul reguleeritav. |
| Materjal | Roostevaba teras |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Kaubanduslik töölauad roostevabast terasest 3 tasandit tagasein ruudukujulised jalad 1400x600x900mm | Adexa DW3T14060B
In stock
Kaubanduslik töölaud roostevabast terasest 3 tasandit, tagasein, ruudukujulised jalad 1800x700x900mm | Adexa DW3T18070B
In stock
Kokkupandav roostevabast terasest bistroo laud 600x600x700mm | Adexa WHBT6060
In stock
Maitseainete Hoidja, Sisaldab 2Xgn1/6-100Mm Ja 1Xgn1/3-100Mm Anumaid Kaantega Roostevabast Terasest | Adexa Chd04B2
In stock
Perforeeritud ahju küpsetusplaat alumiiniumist 600x400x50mm | Adexa ASP050P
In stock
Riiul/Salv/Pannikäru Roostevaba teras Gastronorm GN1/1 15-korruseline | Adexa RT1115
In stock
Roostevabast terasest Gastronorm kaan GN1/4 | Adexa E8014000C-814L
In stock
Seadmete alus / Madal roostevabast terasest laud 550x550x400mm | Adexa WHPS5555
In stock
Seinariiul koos riputusnagiga, 6 konksu, roostevaba teras, 600x300x254mm | Adexa WHPR603025
In stock
Töölaud Roostevaba teras Alumine riiul Ülespööre 1400x700x900/1000mm | Adexa WT70140
In stock
Tööpind Põrandakapp 2 Lükandust Roostevaba Teras 1400X600X850Mm Pritsmekaitse | Adexa Scp14060B
In stock
Tööpinnaga põrandakapp liugustega, roostevaba teras, 1600x600x850 mm, pritsmekaitse | Adexa VTC166SLB
In stock
