Kuum Salatibaar 3xGN1/1 Must | Adexa MBH811BB
EAN: 5056465002252
Algne hind oli: 4080,91 €.1729,50 €Current price is: 1729,50 €. (ei sis. KM)
See soojendusega buffeepult on suurepärane valik igale suuremahulisele iseteenindus- või abiteeninduspunktile. Stiilse ja usaldusväärse disainiga hoitakse toitu ideaalsel serveerimistemperatuuril õrna niiske kuumusega bain-marie tüüpi soojendusega.
- Mahutab 3 x GN1/1 konteinerit (ei kuulu komplekti)
- +30 kuni +90 °C
- Digitaalne termomeeter
- Roostevabast terasest paak, graniidist tööpind ja puidust paneel
- Aevastuskaitsed koos valgustusega
- 4 pöörlevat ratast (kaks lukustatavad)
Lisateabe saamiseks vaadake jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 800 mm |
| Kõrgus | 1355 mm |
| Laius | 1250 mm |
| Kaal | 110kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 3 x GN1/1 |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 2010W |
| Värv | Must |
| Aevastuskaitsed | Jah |
| Temperatuur | +30°C kuni +90°C |
| Kontrollid | Digitaalne |
| Valgustus | Jah |
| Materjal (välimine) | Puit |
| Materjal (kauss) | Roostevaba teras |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Akrüülkaaned toiduesitlusteks GN1/1 | Adexa AB5434
In stock
Algne hind oli: 130,93 €.51,78 €Current price is: 51,78 €. (ei sis. KM)Bain Marie 4 kuuma potti 4×3,5 liitrit | Adexa BMP44
In stock
Algne hind oli: 986,40 €.419,32 €Current price is: 419,32 €. (ei sis. KM)Elektriline Marmiit Ümmargune Klaaskaanega Roostevaba teras 6 liitrit | Adexa ECD06DE
In stock
Algne hind oli: 232,09 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)EPP Isolatsiooniga Toidutranspordi kast / Termokast 32 liitrit, komplektis 2xGN1/2 nõud kaane ja käepidemega | Adexa WHEPP212
In stock
Algne hind oli: 191,96 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (ei sis. KM)Maitseainete anumad kaanega, 4 sektsiooni, roostevaba teras ja plastik | Adexa CHB04
In stock
Algne hind oli: 67,09 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (ei sis. KM)maitseainete hoidja koos 4xGN1/6-100mm pannide ja klapplukkudega | Adexa CHD04APCFL
In stock
Algne hind oli: 171,83 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Maitseainete Hoidja, Sisaldab 2Xgn1/6-100Mm Ja 1Xgn1/3-100Mm Anumaid Kaantega Roostevabast Terasest | Adexa Chd04B2
In stock
Algne hind oli: 191,87 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (ei sis. KM)Piima Dosaator 8 liitrit | Adexa SMD08A
In stock
Algne hind oli: 218,99 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (ei sis. KM)Pizzalabidas Kokkupandav käepide Roostevaba teras 540x255mm | Adexa FP2554
In stock
Algne hind oli: 34,02 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (ei sis. KM)Pumbaga Termoskann 2,2 Liitrit | Adexa Ap022
In stock
Algne hind oli: 65,76 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest Gastronorm pann GN2/3 sügavus 200mm | Adexa 8238
In stock
Algne hind oli: 44,28 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Tõstetav ja langetav kupli soojuslambi pronksroosa kuld | Adexa A65121307
In stock
Algne hind oli: 138,87 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (ei sis. KM)
