Lukustatav Mini Külmik Klaasiga Uks Must 36L | Adexa BCG40BGA
Algne hind oli: 362,28 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (ei sis. KM)
See mini külmik pakub mugavat ja kompaktset lahendust jookide ja riknemata suupistete jahutamiseks. Hoolimata mini suurusest on selle mahutavus üllatavalt suur, 36L, ning kaks riiulit teie hoiustamisvajaduste rahuldamiseks.
Ideaalne kasutada mini baarina hotellides, meelitades kliente, kuvades oma varusid selle läbipaistva klaasist ukse taga, mida valgustab sisse-/väljalülitatav LED-tuli.
Tänu väikestele mõõtmetele sobib see külmik mugavalt väikestesse ruumidesse, säilitades samal ajal korraliku mahutavuse.
- 36-liitrine maht
- Käsitsi sulatamine
- Termoelektriline joogijahuti
- Läbipaistev klaasuks plastikraamiga
- Termoelektriline jahutus
- Mehaaniline temperatuuri reguleerimine reguleeritava termostaadiga
- Temperatuuri vahemik: 12° kuni 18°C
- Keskkonna temperatuur: 25°C
- Pehme sisemine LED-tuli sisse-/väljalülituskangiga
- Riiulid: 2 tk
- Külmutusagens: R600a
- 230V / 1 faas
- Seadme mõõtmed: 402x427x545mm
- Netokaal: 11kg
| Sügavus | 427 mm |
| Kõrgus | 545 mm |
| Laius | 402 mm |
| Kaal | 11kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 36 liitrit (netomaht) |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 58W |
| Jahutus | Termoelektriline |
| Sulatamine | Käsitsi |
| Külmaaine | R600a |
| Temperatuur | +10°C kuni +18°C |
| Valgustus | LED |
| Maksimaalne temperatuur (tuba) | +32°C |
| Lukk | Jah |
| Müra tase | 22 dB(A) |
| Võimsuse tarbimine | 120 kWh/aastas |
| Mõõtmed (sisemine) | 295x261x406 mm |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
1200lt Kaubanduslik Sügavkülmik Roostevabast terasest Püstkapp Kaks klaasust Ventileeritav jahutus | Adexa F1200VGLASS
In stock
Algne hind oli: 3318,16 €.1426,82 €Current price is: 1426,82 €. (ei sis. KM)1476 liitrine Külmkapp Roostevabast Terasest Püstkapp Kahekordne uks GN2/1 Ventileeritud jahutus | Adexa R1400V
In stock
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)Jahutusega serveerimislaud 1600mm 7xGN1/4 Sügavus 330mm Roostevabast terasest kaas | Adexa EA16
In stock
Algne hind oli: 824,32 €.354,46 €Current price is: 354,46 €. (ei sis. KM)Jahutusega Serveerimislett 1600mm 7xGN1/3 Roostevabast terasest kaas | Adexa GA516
In stock
Algne hind oli: 912,63 €.389,06 €Current price is: 389,06 €. (ei sis. KM)Külmlett 2 klaasuksga Sügavus 700mm | Adexa RG21VGLASS
In stock
Algne hind oli: 2413,15 €.1037,66 €Current price is: 1037,66 €. (ei sis. KM)Must traadriiul Adexa pudelijahuti CL380SDCP jaoks
In stock
Algne hind oli: 78,60 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (ei sis. KM)Professionaalne madal jahutusega lett / kokapõhi 2 ust 1360x700x650mm | Adexa BASE21
Available on backorder
Algne hind oli: 1638,01 €.691,74 €Current price is: 691,74 €. (ei sis. KM)Traadist riiul Adexa külmikutele ja sügavkülmikutele R1200/F1200
In stock
Algne hind oli: 56,97 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (ei sis. KM)Traatkorv Adexa sügavkülmikule BD208/BD208SS
In stock
Algne hind oli: 45,98 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1000x700x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1000C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1200x730x1200mm 2 riiulit Roostevabast terasest alus LED | Adexa GN1200CF2
In stock
Algne hind oli: 3619,84 €.1556,54 €Current price is: 1556,54 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1500x730x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1500C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 4022,08 €.1729,50 €Current price is: 1729,50 €. (ei sis. KM)
