Madal äriline poti pesu kraanikauss roostevabast terasest 1 kauss Splashback 1000x600x660mm Ruudukujulised jalad | Adexa SMSJY10060
EAN: 5056850800968
Algne hind oli: 512,91 €.216,10 €Current price is: 216,10 €. (ei sis. KM)
See on suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe ärilise poti pesu kraanikausi puhul. Tugev, kvaliteetne, täielikult roostevabast terasest professionaalne kraanikauss, mis vastab toiduainete teeninduse ja restoranitööstuse kõrgetele kvaliteedistandarditele.
- Roostevabast terasest konstruktsioon
- Reguleeritavad jalad
- Vee äravoolu takistav serv
- Tagasein
- Komplektis lahtipakendamiseks
- Suur kraanikausi kauss
Palun vaadake üksikasjalikku teavet jaotises ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 600 mm |
| Kõrgus | 550 mm |
| Laius | 1000 mm |
| Kaal | 14kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Kokkupanek | Kokku pandud |
| Kauss (asend) | Keskmine |
| Jalad | Reguleeritavad jalad |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Valamu kausid | 1 |
| Pritsmekaitse / Äär | Jah (50 mm) |
| Diameeter | 3,5'' / 89 mm (äravooluava) / 32 mm (kraaniava) |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Jahutusega Kastmete Hoidja, sisaldades 2xGN1/6-150mm kaanega plastikanumat | Adexa CHP04BD2
In stock
Algne hind oli: 65,38 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (ei sis. KM)Lauapealne süvend GN nõudele, Sisaldab 4Xgn1/6-100Mm Ja 1Xgn1/3-100Mm | Adexa Chd04A2
In stock
Algne hind oli: 249,75 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (ei sis. KM)Maitseaine-/Kastmepump-Dispenser 4X2-Liitrine Roostevaba Teras | Adexa Nhp004
In stock
Algne hind oli: 426,17 €.172,86 €Current price is: 172,86 €. (ei sis. KM)Maitseainehoidja, Mis Sisaldab 3Xgn1/6-100Mm Anumaid Ja Kaasi | Adexa Chd03A
In stock
Algne hind oli: 169,84 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Maitseaineriiul Kaanega, Sisaldab 3Xgn1/4-150Mm Konteinerit, Roostevaba Teras | Adexa Che03Adfl
In stock
Algne hind oli: 234,55 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Polükarbonaadist Gn Nõu GN1/1 Sügavus 65mm Läbipaistev | Adexa P8112
In stock
Algne hind oli: 23,53 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (ei sis. KM)Polükarbonaadist GN nõu kaas klapiga GN1/3 | Adexa P813LF
In stock
Algne hind oli: 11,80 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Polükarbonaat GN nõu kaas GN1/2 Must | Adexa PB812L
In stock
Algne hind oli: 11,48 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest Gastronorm pann GN1/4 sügavus 20mm | Adexa 81420
In stock
Algne hind oli: 11,41 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Serveerimiskandik polüpropüleenist ristkülikukujuline 430x305mm must | Adexa TF0003
In stock
Algne hind oli: 11,50 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Veiniklaaside hoidik hõbedane lakke kinnitatav Pikkus 400mm 4 veiniklaasi | Adexa WGB18500400S
In stock
Algne hind oli: 34,56 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (ei sis. KM)
