Madal potipesu valamu Mob hoidikutega, roostevaba teras, 1 kauss, pritsmekaitse, 1500x600x660mm, ruudukujulised jalad | Adexa SMSJYLR15060
EAN: 5056850800128
Algne hind oli: 650,82 €.272,31 €Current price is: 272,31 €. (ei sis. KM)
See on suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe ärilisele poti pesu valamule. Tugev, kvaliteetne, täielikult roostevabast terasest professionaalne valamu, mis vastab toidu teeninduse ja restoranitööstuse kõrgetele kvaliteedistandarditele.
- Roostevabast terasest konstruktsioon
- Reguleeritavad jalad
- Äravoolu takistav serv
- Tagasein
- Komplektis lahtipakendamiseks
- Suur valamu kauss
Palun vaadake üksikasjalikku teavet jaotises ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 600 mm |
| Kõrgus | 550 mm |
| Laius | 1500 mm |
| Kaal | 17kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Kokkupanek | Kokku pandud |
| Kauss (asend) | Keskmine |
| Jalad | Reguleeritavad jalad |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Valamu kausid | 1 |
| Pritsmekaitse / Äär | Jah (50 mm) |
| Diameeter | 3,5'' / 89 mm (äravooluava) / 32 mm (segistiava) |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
EPP Isolatsiooniga Toidutranspordi kast / Termokast 32 liitrit, komplektis 2xGN1/2 nõud kaane ja käepidemega | Adexa WHEPP212
In stock
Algne hind oli: 191,96 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (ei sis. KM)Maitseaine-/Kastmepump-Dispenser 4X2-Liitrine Roostevaba Teras | Adexa Nhp004
In stock
Algne hind oli: 426,17 €.172,86 €Current price is: 172,86 €. (ei sis. KM)Maitseaineriiul Kaanega, Sisaldab 3Xgn1/4-150Mm Konteinerit, Roostevaba Teras | Adexa Che03Adfl
In stock
Algne hind oli: 234,55 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Maitseainete Hoidik, Sisaldab 2Xgn1/3-150Mm Kaanega Anumaid, Roostevaba Teras | Adexa Chd04Bd3
In stock
Algne hind oli: 204,65 €.82,05 €Current price is: 82,05 €. (ei sis. KM)Maitseainete Hoidja, Sisaldab 2Xgn1/6-100Mm Ja 1Xgn1/3-100Mm Anumaid Kaantega Roostevabast Terasest | Adexa Chd04B2
In stock
Algne hind oli: 191,87 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (ei sis. KM)Polükarbonaat GN nõu kaas GN1/2 Must | Adexa PB812L
In stock
Algne hind oli: 11,48 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Premium magustoidulusikas Elin roostevaba teras 180mm | | Adexa WB6065
In stock
Algne hind oli: 4,65 €.1,62 €Current price is: 1,62 €. (ei sis. KM)Professionaalne praepann roostevabast terasest Teflon mittetilkiv 9,5''/240mm | Adexa SE32405N
In stock
Algne hind oli: 57,12 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (ei sis. KM)Professionaalne Prügikotihoidja Käru Rattastel ja Pedaliga Suletud Suu | Adexa STBH01
In stock
Algne hind oli: 165,44 €.64,76 €Current price is: 64,76 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest Gastronorm pann GN1/4 sügavus 20mm | Adexa 81420
In stock
Algne hind oli: 11,41 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest GN nõu Käepidemega GN1/2 Sügavus 150mm | Adexa 8126H
In stock
Algne hind oli: 31,60 €.11,99 €Current price is: 11,99 €. (ei sis. KM)Veiniklaaside hoidik hõbedane lakke kinnitatav Pikkus 400mm 4 veiniklaasi | Adexa WGB18500400S
In stock
Algne hind oli: 34,56 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (ei sis. KM)
