Madala Kaubanduslik Poti Pesuvalamu Roostevaba teras 1-kausiga Tagapaneel 600x600x660mm Ruudukujulised jalad | Adexa SMSJY6060
EAN: 5056850800944
Algne hind oli: 475,58 €.198,80 €Current price is: 198,80 €. (ei sis. KM)
See on suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe ärilisele poti pesu valamule. Tugev, kvaliteetne, täielikult roostevabast terasest professionaalne valam, mis vastab toiduteeninduse ja restoranitööstuse kõrgetele kvaliteedistandarditele.
- Roostevabast terasest konstruktsioon
- Reguleeritavad jalad
- Äravoolu takistav serv
- Tagasein
- Komplektis tasapinnaline pakkimine
- Suur valamukauss
Palun vaadake üksikasjalikku teavet jaotises ‘Tehnilised andmed‘.
| Sügavus | 600 mm |
| Kõrgus | 550 mm |
| Laius | 600 mm |
| Kaal | 10kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Kokkupanek | Kokku pandud |
| Kauss (asend) | Keskmine |
| Jalad | Reguleeritavad jalad |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Valamu kausid | 1 |
| Pritsmekaitse / Äär | Jah (50 mm) |
| Diameeter | 3,5'' / 89 mm (äravooluava) / 32 mm (segistiava) |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Maitseainete Hoidik, Sisaldab 2Xgn1/3-150Mm Kaanega Anumaid, Roostevaba Teras | Adexa Chd04Bd3
In stock
Algne hind oli: 204,65 €.82,05 €Current price is: 82,05 €. (ei sis. KM)Maitseainete Hoidja, Sisaldab 2Xgn1/6-100Mm Ja 1Xgn1/3-100Mm Anumaid Kaantega Roostevabast Terasest | Adexa Chd04B2
In stock
Algne hind oli: 191,87 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (ei sis. KM)Perforeeritud ahju küpsetusplaat alumiiniumist 600x400x50mm | Adexa ASP050P
In stock
Algne hind oli: 46,34 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Polükarbonaat nõu GN1/9 Sügavus 65mm Läbipaistev | Adexa P8192
In stock
Algne hind oli: 6,95 €.2,48 €Current price is: 2,48 €. (ei sis. KM)Premium magustoidulusikas Elin roostevaba teras 180mm | | Adexa WB6065
In stock
Algne hind oli: 4,65 €.1,62 €Current price is: 1,62 €. (ei sis. KM)Professionaalne praepann roostevabast terasest Teflon mittetilkiv 9,5''/240mm | Adexa SE32405N
In stock
Algne hind oli: 57,12 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest Gastronorm kaan GN1/4 | Adexa E8014000C-814L
In stock
Algne hind oli: 11,61 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest GN nõu Käepidemega GN1/2 Sügavus 150mm | Adexa 8126H
In stock
Algne hind oli: 31,60 €.11,99 €Current price is: 11,99 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest GN nõu perforeeritud GN 1/2 sügavus 150mm | Adexa 8126P
In stock
Algne hind oli: 34,36 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest GN nõu Perforeeritud GN1/3 Sügavus 20mm | Adexa 81320P
In stock
Algne hind oli: 16,13 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (ei sis. KM)Serveerimiskandik polüpropüleenist ristkülikukujuline 430x305mm must | Adexa TF0003
In stock
Algne hind oli: 11,50 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Veiniklaaside hoidik hõbedane lakke kinnitatav Pikkus 400mm 4 veiniklaasi | Adexa WGB18500400S
In stock
Algne hind oli: 34,56 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (ei sis. KM)
