Saabub lattu 1–4 nädala pärast
Nõudepesumasin 540 taldrikut/tund 500mm korv Tühjenduspump 13A | Adexa DWASH50NP
EAN: 5056850831160
Algne hind oli: 2815,37 €.1210,62 €Current price is: 1210,62 €. (ei sis. KM)
Raskeveokite kommertsnõudepesumasin, mis sobib ideaalselt väikestele ja keskmise suurusega pubidele, baaridele, kohvikutele, hotellidele või restoranidele. Komplektis 2 korvi!
- Kere tugiraam, paneelid ja sisseehitatud küttekeha roostevabast terasest.
- Pesuveepaagi automaatne täitmine ja pidev veetaseme kontroll.
- Pesu- ja loputustemperatuurid on automaatselt ja pidevalt kontrollitud kahe sõltumatu termostaadiga, tagades täiusliku pesu- ja loputustulemuse.
- Elektrilised komponendid ja kaablid vastavad rahvusvahelistele standarditele ja ohutusnõuetele.
- Kõik komponendid on hõlpsasti ligipääsetavad ja kontrollitavad kiireks ja tõhusaks hoolduseks.
- Täisautomaatne pesutsükkel 55 °C juures, programmi kestus 2 minutit.
- Kuuma vee loputustsükkel temperatuuril 80 – 85 °C.
- Ukse turvalüliti.
- Tühjenduspump
- Professionaalse toitlustuse kasutamiseks.
Dokumendid
| Sügavus | 600 mm |
| Kõrgus | 810 mm |
| Laius | 590 mm |
| Kaal | 67kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 3000W |
| Kaasas | 1 taldriku korv (18 sektsiooni | 500x500mm), 1 tassi korv (500x500mm) |
| Pesuvahendi dosaator | Ei |
| Korvi suurus | 500×500 mm |
| Tühjenduspump | Jah |
| Kõrgus (sisemine) | 310 mm |
| Võimsus (loputuskamber) | 5400W |
| Võimsus (paak) | 2500W |
| Tootmine | 1500 klaasi/tunnis |
| Tootmine (plaadid) | 500-540 plaati/tunnis |
| Tootmine (teoreetiline) | 30 korvi/tunnis |
| Programmid | 1 |
| Loputusvahendi dosaator | Ei |
| Loputuse funktsioon | Kuuma vesi |
| Temperatuur (pesu) | +50-55 °C |
| Temperatuur (loputamine) | +85 °C |
| Pesutsüklid | 120 sekundit |
| Veekulu (loputamine) | 4,5 liitrit |
| Vee rõhk (sissepääs) | 2-4 bar 45-50 °C |
| Maht (loputustank) | 7 liitrit |
| Maht (pesutank) | 29 liitrit |
| Võimsus (pesupump) | 410W |
Juurdesobivad tooted
Kaubanduslik roostevabast terasest valam 1570x600x900mm 1 kauss paremal Splashback | Adexa YDRST60160R
In stock
Algne hind oli: 519,93 €.211,77 €Current price is: 211,77 €. (ei sis. KM)Kauss/kaev kraaniga jäätisekulpide/lusikate jaoks | | Adexa 6P03
In stock
Algne hind oli: 235,20 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)nõudepesumasina korvikäru roostevaba teras 9 taset 550x510x1700mm | Adexa RT5509
In stock
Algne hind oli: 406,44 €.164,21 €Current price is: 164,21 €. (ei sis. KM)Potipesu Valamu Roostevaba Teras 1 Kauss Pritsmekaitse 2 Ust 1200Mm Sügavus 700Mm | Adexa Psd120702D
In stock
Algne hind oli: 1226,12 €.518,78 €Current price is: 518,78 €. (ei sis. KM)Potipesu Valamu Roostevaba Teras 1 Kauss Pritsmekaitse Alumine Riiul 1800X700X900Mm Ruudukujulised Jalad | Adexa Psa18070U
In stock
Algne hind oli: 932,75 €.389,06 €Current price is: 389,06 €. (ei sis. KM)Potipesuvalamu Roostevaba teras 1 kauss Pritsmekaitse 2 ust 1200mm Sügavus 600mm | Adexa PSD120602D
In stock
Algne hind oli: 1208,97 €.518,78 €Current price is: 518,78 €. (ei sis. KM)Pottipesu Valamu Roostevaba Teras 1 Kauss Tagasein 1800X600X900Mm Kandilised Jalad | Adexa Psa18060
In stock
Algne hind oli: 732,11 €.311,22 €Current price is: 311,22 €. (ei sis. KM)Professionaalne klaasipoleerija 3 harjaga, 220 klaasi/h | Adexa GFM11B3
In stock
Algne hind oli: 1525,87 €.648,50 €Current price is: 648,50 €. (ei sis. KM)Topeltvalamu Roostevabast Terasest 1500X700X950Mm 2 Kaussi Vasakul Pritsmekaitsega | Adexa Dsd1570L
In stock
Algne hind oli: 1023,66 €.432,30 €Current price is: 432,30 €. (ei sis. KM)Valamu nõudepesumasinatele, 1 Vasak valamu, alumine riiul pritsmekaitse, 1200x700x927mm | Adexa DSB1270L
In stock
Algne hind oli: 975,78 €.415,00 €Current price is: 415,00 €. (ei sis. KM)Valamu Roostevaba Teras 1500X600X850Mm 2 Kaussi Vasakul Koos Äravoolulaua Ja Pritsmekaitsega Alumine Riiul | Adexa Stt1560L
In stock
Algne hind oli: 1019,31 €.432,30 €Current price is: 432,30 €. (ei sis. KM)Valamu Roostevabast Terasest 1800X700X900Mm 3 Kaussi, Pritsmekaitse | Adexa Dsa345
In stock
Algne hind oli: 804,22 €.345,82 €Current price is: 345,82 €. (ei sis. KM)
