Nõudepesuvalamu Roostevaba Teras 1 Valamu Pritsmekaitsega 1600X700X900Mm Kandilised Jalad | Adexa Psa16070
EAN: 5056465040339
Algne hind oli: 740,65 €.311,22 €Current price is: 311,22 €. (ei sis. KM)
See on suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe kaubanduslikuks potipesu valamu jaoks. Tugev, kvaliteetne, täielikult roostevabast terasest professionaalne valamu, mis vastab toitlustus- ja restoranitööstuse kõrgetele kvaliteedistandarditele.
- Roostevabast terasest konstruktsioon
- Reguleeritavad jalad
- Vee äravoolu takistav serv
- Tagasein
- Komplektis tasapinnaliselt kokkupandav
- Suur valamu kauss
Lisateabe saamiseks vaadake palun jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 700 mm |
| Kõrgus | 900 mm |
| Laius | 1600 mm |
| Kaal | 24kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Kokkupanek | Kokku pandud |
| Sügavus (kraanikauss) | 580 mm |
| Kõrgus (kraanikausi kauss) | 280 mm |
| Laius (kraanikausi kauss) | 1520 mm |
| Alumine riiul | Ei |
| Kauss (asend) | Keskmine |
| Jalad | Reguleeritavad jalad |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Valamu kausid | 1 |
| Pritsmekaitse / Äär | Jah (40 mm) |
| Diameeter | 3,5'' / 89 mm (äravooluava) / 32 mm (segistiava) |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Käte- Ja Potipesu Valamu Roostevaba Teras 1 Kauss Pritsmekaitse 1800X500X900Mm Ümarad Jalad | Adexa Psr18050
In stock
Algne hind oli: 1009,08 €.432,30 €Current price is: 432,30 €. (ei sis. KM)Lauariiul, Roostevaba Teras 600X370X350Mm | Adexa Whds603735
In stock
Algne hind oli: 144,52 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (ei sis. KM)Mahalaadimislaud Parempoolne 600x650x850mm Ilma alumise riiulita Ilma pritsmekaitseta Roostevaba teras | Adexa SWT6065L
In stock
Algne hind oli: 274,61 €.112,32 €Current price is: 112,32 €. (ei sis. KM)Maitseainete Hoidik, Sisaldab 2Xgn1/3-150Mm Kaanega Anumaid, Roostevaba Teras | Adexa Chd04Bd3
In stock
Algne hind oli: 204,65 €.82,05 €Current price is: 82,05 €. (ei sis. KM)Nõudepesumasina alusraam nõudepesumasinatele, mille laius on 565-590mm ja sügavus 600-700mm | Adexa DWS01B
In stock
Algne hind oli: 140,19 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (ei sis. KM)Perforeeritud ahju küpsetusplaat alumiiniumist 600x400x50mm | Adexa ASP050P
In stock
Algne hind oli: 46,34 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Potipesu Valamu Roostevaba Teras 1 Kauss Pritsmekaitse Alumine Riiul 1800X700X900Mm Ruudukujulised Jalad | Adexa Psa18070U
In stock
Algne hind oli: 932,75 €.389,06 €Current price is: 389,06 €. (ei sis. KM)Premium Töölaud Roostevaba Teras Alumine Riiul Pritsmekaitse 800X700X900/1000Mm | Adexa Dwt8070
In stock
Algne hind oli: 447,15 €.181,50 €Current price is: 181,50 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest Gastronorm pann GN1/4 sügavus 20mm | Adexa 81420
In stock
Algne hind oli: 11,41 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Seinariiul koos riputusnagiga, 6 konksu, roostevaba teras, 600x300x254mm | Adexa WHPR603025
In stock
Algne hind oli: 96,73 €.38,81 €Current price is: 38,81 €. (ei sis. KM)Teenindus-/Serveerimis-/Koristuskäru Kapiga Roostevaba Teras 3 Tasandit 860X540X940Mm | Adexa Rst3Ac
In stock
Algne hind oli: 422,83 €.172,86 €Current price is: 172,86 €. (ei sis. KM)
