Panini-kontaktgrill Sile 1,8kW | Adexa HEG811B
Algne hind oli: 294,68 €.120,97 €Current price is: 120,97 €. (ei sis. KM)
Grilli oma populaarsemaid võileibu täiuslikult selle mitmekülgse panini kontaktgrilliga! Grillil on valurauast plaadid, mis küpsetavad võileivad ühtlaselt. Termostaadiga juhtimine võimaldab temperatuuri reguleerida, et küpsetada täiuslikul temperatuuril, samal ajal kui roostevabast terasest välimine raam tagab pikaajalise vastupidavuse. Sobib suurepäraselt paninide, võileibade, leiva ning isegi hamburgerite ja kuesadillade grillimiseks – see mitmekülgne grill lisab teie ettevõttele mitmekesisust!
- Roostevabast terasest korpus
- Valurauast küpsetusplaat
- +50°C kuni +300°C
Palun vaadake täpsema info saamiseks jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 400 mm |
| Kõrgus | 210 mm |
| Laius | 305 mm |
| Kaal | 16kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Versioon | Sile ülaosa / sile alaosa |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 1800W |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Temperatuur | +50°C kuni +300°C |
| Materjal (küpsetuspind) | Kõva emailiga kaetud malm |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
5 tk kleeppaber putukatapja Adexa E36 jaoks |
In stock
Algne hind oli: 4,02 €.1,40 €Current price is: 1,40 €. (ei sis. KM)Bain Marie 3 kuumpotti 3×3,5 liitrit | Adexa BMP43
In stock
Algne hind oli: 770,05 €.324,20 €Current price is: 324,20 €. (ei sis. KM)Jahutusega maitseainehoidja, mis sisaldab 1xGN1/3+1xGN1/6-150mm nõusid koos kaanega Plastik | Adexa CHP06BD3
In stock
Algne hind oli: 96,85 €.38,81 €Current price is: 38,81 €. (ei sis. KM)Kommertslik soojendusplaat roostevabast terasest GN1/1 530x325mm | Adexa TSWP53
In stock
Algne hind oli: 168,48 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Maitseaineriiul Kaanega, Sisaldab 3Xgn1/4-150Mm Konteinerit, Roostevaba Teras | Adexa Che03Adfl
In stock
Algne hind oli: 234,55 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Maitseainete Hoidja, Sisaldab 2Xgn1/6-100Mm Ja 1Xgn1/3-100Mm Anumaid Kaantega Roostevabast Terasest | Adexa Chd04B2
In stock
Algne hind oli: 191,87 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (ei sis. KM)Plaatgrill Sile/Soonega Väike 1 tsoon 2kW Elektriline | Adexa WHEG810AFR
In stock
Algne hind oli: 334,12 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (ei sis. KM)Rasked Panini Kontaktgrill Üksik Ribikujuline | Adexa MLP811
In stock
Algne hind oli: 330,13 €.133,94 €Current price is: 133,94 €. (ei sis. KM)Riisikeetja 4/10 liitrit | Adexa CRC04
In stock
Algne hind oli: 269,80 €.112,32 €Current price is: 112,32 €. (ei sis. KM)Rippuv Konsool Ribaküttekeha, Valgustuse ja Kettidega 900mm | Adexa XDHHB900N
In stock
Algne hind oli: 374,52 €.151,24 €Current price is: 151,24 €. (ei sis. KM)Soojuslamp reguleeritava kõrgusega, roosa kuld | Adexa A65121206
In stock
Algne hind oli: 138,18 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (ei sis. KM)Toidusoojendaja 1 sahtel 1kW | Adexa HW81
In stock
Algne hind oli: 719,21 €.302,58 €Current price is: 302,58 €. (ei sis. KM)
