Panini kontaktgrill Ühene Ribbed/Sile | Adexa MLP811KA
Algne hind oli: 310,67 €.129,62 €Current price is: 129,62 €. (ei sis. KM)
Grilli oma populaarsemaid võileibu täiuslikult selle mitmekülgse kontaktpanini grilliga! See grill on varustatud siledatest malmist plaatidega, mis küpsetavad võileibu ühtlaselt ja jätavad ahvatlevad grillimustrid leivale. Termostaatilised juhtnupud võimaldavad temperatuuri reguleerida, et küpsetada täiuslikul temperatuuril, samal ajal kui roostevabast terasest välisraam tagab pikaajalise vastupidavuse. Sobib suurepäraselt paninide, võileibade, leiva ning isegi hamburgerite ja kuesadillade grillimiseks – see mitmekülgne grill lisab teie ettevõttele mitmekesisust!
Palun vaadake üksikasjalikku teavet jaotises ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 290 mm |
| Kõrgus | 190 mm |
| Laius | 350 mm |
| Kaal | 13kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Versioon | Sile ülaosa / lame põhi |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 1800W |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Temperatuur | +50°C kuni +300°C |
| Materjal (küpsetuspind) | Tefloniga kaetud malm |
| Mõõtmed (küpsetusala) | 215×215 mm (ülemine) / 225×225 mm (alumine) |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Bain Marie 3 kuumpotti 3×3,5 liitrit | Adexa BMP43
In stock
Algne hind oli: 770,05 €.324,20 €Current price is: 324,20 €. (ei sis. KM)Elektriline Marmiit GN1/1 Roostevaba teras Peegelviimistlus 9 liitrit | Adexa RA2301BE
In stock
Algne hind oli: 540,37 €.224,74 €Current price is: 224,74 €. (ei sis. KM)Elektriline Marmiit Ümmargune Klaaskaanega Roostevaba teras 6 liitrit | Adexa ECD06DE
In stock
Algne hind oli: 232,09 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Friikartuli soojendi Gn1/2 | Adexa Xdecw8
In stock
Algne hind oli: 229,07 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)GN nõude hoidik/süvend, Sisaldab 3Xgn1/6 + 3Xgn1/9 | Adexa Chm01D
In stock
Algne hind oli: 341,80 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (ei sis. KM)Grillplaat Sile/Ribidega, Keskmine, 1 Tsoon, 3Kw Elektriline | Adexa Wheg818Afr
In stock
Algne hind oli: 467,43 €.198,80 €Current price is: 198,80 €. (ei sis. KM)Jahutusega Kastmete Hoidja, sisaldades 2xGN1/6-150mm kaanega plastikanumat | Adexa CHP04BD2
In stock
Algne hind oli: 65,38 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (ei sis. KM)Maitseainehoidja, Mis Sisaldab 3Xgn1/6-100Mm Anumaid Ja Kaasi | Adexa Chd03A
In stock
Algne hind oli: 169,84 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Maitseainete Hoidik, Sisaldab 2Xgn1/3-150Mm Kaanega Anumaid, Roostevaba Teras | Adexa Chd04Bd3
In stock
Algne hind oli: 204,65 €.82,05 €Current price is: 82,05 €. (ei sis. KM)Pikendatav soojuslamp roosa kuld | Adexa A65121506
In stock
Algne hind oli: 169,43 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Rasked Panini Kontaktgrill Üksik Ribikujuline | Adexa MLP811
In stock
Algne hind oli: 330,13 €.133,94 €Current price is: 133,94 €. (ei sis. KM)Soojuslamp reguleeritava kõrgusega, roosa kuld | Adexa A65121206
In stock
Algne hind oli: 138,18 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (ei sis. KM)
