Pitsa letikülmik 2 ust 1360x700x985mm | Adexa DRPZ2300BT
Tootekood: DRPZ2300BT
EAN: 5056465097517
Selle täispikkuses graniidist ülemine tööpind pakub suurt ruumi pitsa, võileibade jms valmistamiseks. Sügavusega 700 mm tagab see seade piisava ettevalmistusruumi. Eesmisel paneelil on reguleeritav termostaat ja digitaalne ekraan, millel on kvaliteetne Carel kontroller. Lihtsasti puhastatav roostevabast terasest sisemus loob ideaalse keskkonna kogu toidu hoidmiseks ettevalmistamiseks.
  • Graniidist tööpind
  • Roostevabast terasest korpus
Üksikasjaliku info leiate jaotisest ‘Spetsifikatsioon‘.
Sügavus 700 mm
Kõrgus 985 mm
Laius 1360 mm
Kaal 167kg
Garantii 12 kuu varuosade garantii
Mahutavus 307 liitrit (bruto)
Uksed / Sahtlid 2 ust
Toiteallikas 230V / 1 faas
Rattad 4 ratast (2 piduritega)
Jahutus Ventileeritud
Külmaaine R600a
Temperatuur -10°C kuni +20°C