Pöögipuidust Tool Pähkel hele värv heleda põimitud köie istmega | | Adexa GSW0029LWBE
EAN: 5056465094844
Algne hind oli: 256,22 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (ei sis. KM)
| Sügavus | 450 mm |
| Kõrgus | 755 mm |
| Laius | 535 mm |
| Kaal | 4,3 kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Materjal | Puit / punutud köis |
| Värv | Pähklipuu raam / Looduslik |
| Sügavus (iste) | 395 mm |
| Kõrgus (istme) | 395 mm |
| Laius (iste) | 460 mm |
| Laius (tagumine) | 535 mm |
| Kõrgus (tagumine) | 370 mm |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Bistro söögitool Plastik Must Sees & Väljas | Adexa WW6044B
In stock
Algne hind oli: 112,03 €.43,14 €Current price is: 43,14 €. (ei sis. KM)Köisepost pallikujulise otsaga 320x1000mm hõbedane | Adexa BBP02B
In stock
Algne hind oli: 68,52 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (ei sis. KM)Köisepost pallikujulise otsaga 320x1000mm kuldne | Adexa GBP02B
In stock
Algne hind oli: 65,62 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (ei sis. KM)Kokkupandav roostevabast terasest bistroo laud 600x600x700mm | Adexa WHBT6060
In stock
Algne hind oli: 196,82 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (ei sis. KM)Lamineeritud Ruut Lauaplaat Valge 30×30" | Adexa TT3030WHITE
In stock
Algne hind oli: 132,91 €.51,78 €Current price is: 51,78 €. (ei sis. KM)Luksuslik Padjapüür 100% Puuvill 50x60cm 300TC Valge | Siexa PCC5060W
In stock
Algne hind oli: 11,86 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)nõudepesumasina korvikäru roostevaba teras 9 taset 550x510x1700mm | Adexa RT5509
In stock
Algne hind oli: 406,44 €.164,21 €Current price is: 164,21 €. (ei sis. KM)Pähklipuu tool musta vinüülist polsterdatud istmega | Adexa GSW0008BLACKCUSHION
In stock
Algne hind oli: 233,06 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)riiuliüksus 4 astet 1000 kg 1500x600x1800 mm Pulbervärvitud teras Must | Adexa WH15060180A4
In stock
Algne hind oli: 467,20 €.190,15 €Current price is: 190,15 €. (ei sis. KM)Roheline põimitud tõkestustross hõbedaste otstega 1,5 m | Adexa BR01GS
In stock
Algne hind oli: 33,96 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (ei sis. KM)Tool PU nahast iste Helehall | Adexa GSYH003LG
In stock
Algne hind oli: 193,53 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (ei sis. KM)
