Tool PU nahast iste Helehall | Adexa GSYH003LG
EAN: 5056465011742
Algne hind oli: 193,53 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (ei sis. KM)
Kaasaegne, stiilne ja kaunilt valmistatud. Nutikas õmblustega disain loob silmapaistva tooli. Pehme kunstnahast polsterdus muudab nende toolidega istumise nauditavaks.
- Põhitoru Φ22*1.5mm
- Pulbervärvitud viimistlus
- Müüdakse komplektis 2 tk.
| Sügavus | 550 mm |
| Laius | 470 mm |
| Kaal | 5kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Materjal | Metall / PU nahk (tulekindel) |
| Värv | helehall |
| Virnastatav | Jah |
| Sügavus (iste) | 470 mm |
| Kõrgus (istme) | 450 mm |
| Laius (iste) | 440 mm |
| Laius (tagumine) | 450 mm |
| Kõrgus (tagumine) | 390 mm |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
alumiiniumist kandurriiul 1219x508x203mm 750kg kandevõimega | Adexa DR12220
In stock
Algne hind oli: 170,68 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Bistro söögitool Plastik Must Sees & Väljas | Adexa WW6044B
In stock
Algne hind oli: 112,03 €.43,14 €Current price is: 43,14 €. (ei sis. KM)EPP isoleeritud toidukast / Termokast 32 liitrit, sisaldab 3xGN1/3 konteinerit koos kaane ja käepidemega | Adexa WHEPP313
In stock
Algne hind oli: 214,96 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (ei sis. KM)Ergonoomiline Kaelapadi Memoryfoam Bambu Mälumaht 50x31cm 250GSM | Siexa MFP50311
In stock
Algne hind oli: 11,64 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Köisepost pallikujulise otsaga 320x1000mm hõbedane | Adexa BBP02B
In stock
Algne hind oli: 68,52 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (ei sis. KM)Köisepost pallikujulise otsaga 320x1000mm kuldne | Adexa GBP02B
In stock
Algne hind oli: 65,62 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (ei sis. KM)Kokkupandav roostevabast terasest bistroo laud 600x600x700mm | Adexa WHBT6060
In stock
Algne hind oli: 196,82 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (ei sis. KM)Lamineeritud Ruut Lauaplaat Valge 30×30" | Adexa TT3030WHITE
In stock
Algne hind oli: 132,91 €.51,78 €Current price is: 51,78 €. (ei sis. KM)Must Terasest Tool Musta Puidust Istme ja Musta Seljatoega | Adexa GS694BWSBB
In stock
Algne hind oli: 159,25 €.64,76 €Current price is: 64,76 €. (ei sis. KM)Must terasest tool triivpuidust istme ja seljatoega | Adexa GS65VDWSDWB
In stock
Algne hind oli: 210,82 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (ei sis. KM)Professionaalne Riiul Üksus Roostevabast Terasest 1800x500x1500mm 4 riiulit | Adexa SSB18050
In stock
Algne hind oli: 465,14 €.190,15 €Current price is: 190,15 €. (ei sis. KM)riiuliüksus 4 astet 1000 kg 1500x600x1800 mm Pulbervärvitud teras Must | Adexa WH15060180A4
In stock
Algne hind oli: 467,20 €.190,15 €Current price is: 190,15 €. (ei sis. KM)
