Potipesu Valamu Roostevaba Teras 1 Kauss Tagasein 1400X700X900Mm Ruudukujulised Jalad | Adexa Psa14070
EAN: 5056465048007
Algne hind oli: 882,61 €.371,76 €Current price is: 371,76 €. (ei sis. KM)
See on suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe kaubanduslikuks poti pesu kraanikausiks. Tugev, kvaliteetne, täielikult roostevabast terasest professionaalne kraanikauss, mis vastab toitlustus- ja restoranitööstuse kõrgetele kvaliteedistandarditele.
- Roostevabast terasest konstruktsioon
- Reguleeritavad jalad
- Vee äravoolu takistav serv
- Tagasein
- Tasapinnale pakendatud
- Suur kraanikausi kauss
Palun vaadake täpsema info saamiseks jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 700 mm |
| Kõrgus | 900 mm |
| Laius | 1400 mm |
| Kaal | 17kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Kokkupanek | Kokku pandud |
| Sügavus (kraanikauss) | 580 mm |
| Kõrgus (kraanikausi kauss) | 280 mm |
| Laius (kraanikausi kauss) | 1320 mm |
| Alumine riiul | Ei |
| Kauss (asend) | Keskmine |
| Jalad | Reguleeritavad jalad |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Valamu kausid | 1 |
| Pritsmekaitse / Äär | Jah (40 mm) |
| Diameeter | 3,5'' / 89 mm (äravooluava) / 32 mm (segistiava) |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Käte- Ja Potipesu Valamu Roostevaba Teras 1 Kauss Pritsmekaitse 1800X500X900Mm Ümarad Jalad | Adexa Psr18050
In stock
Algne hind oli: 1009,08 €.432,30 €Current price is: 432,30 €. (ei sis. KM)Mahalaadimislaud Parempoolne 600x650x850mm Ilma alumise riiulita Ilma pritsmekaitseta Roostevaba teras | Adexa SWT6065L
In stock
Algne hind oli: 274,61 €.112,32 €Current price is: 112,32 €. (ei sis. KM)Maitseaineriiul Kaanega, Sisaldab 3Xgn1/4-150Mm Konteinerit, Roostevaba Teras | Adexa Che03Adfl
In stock
Algne hind oli: 234,55 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Nõudepesumasina alusraam nõudepesumasinatele, mille laius on 565-590mm ja sügavus 600-700mm | Adexa DWS01B
In stock
Algne hind oli: 140,19 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (ei sis. KM)Potipesu Valamu Roostevaba Teras 1 Kauss Pritsmekaitse Alumine Riiul 1800X700X900Mm Ruudukujulised Jalad | Adexa Psa18070U
In stock
Algne hind oli: 932,75 €.389,06 €Current price is: 389,06 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest Gastronorm kaan GN1/4 | Adexa E8014000C-814L
In stock
Algne hind oli: 11,61 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Seinariiul koos riputusnagiga, 6 konksu, roostevaba teras, 600x300x254mm | Adexa WHPR603025
In stock
Algne hind oli: 96,73 €.38,81 €Current price is: 38,81 €. (ei sis. KM)Seinariiul perforatsiooniga 2 tasandit, roostevaba teras, 1400x300x600mm | Adexa WSWB30140P
In stock
Algne hind oli: 330,68 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (ei sis. KM)Töölaud Roostevaba Teras Alumine Riiul 1000X700X900Mm | Adexa Wt70100Wo
In stock
Algne hind oli: 450,59 €.190,15 €Current price is: 190,15 €. (ei sis. KM)Töölaud Roostevaba Teras Alumine Riiul nelikantjalad 1200X700X850Mm | Adexa Hwt12070
In stock
Algne hind oli: 431,50 €.177,18 €Current price is: 177,18 €. (ei sis. KM)Tööpind Põrandakapp 2 Lükandust Roostevaba Teras 1400X600X850Mm Pritsmekaitse | Adexa Scp14060B
In stock
Algne hind oli: 1105,84 €.466,89 €Current price is: 466,89 €. (ei sis. KM)Veiniklaaside hoidik hõbedane lakke kinnitatav Pikkus 400mm 4 veiniklaasi | Adexa WGB18500400S
In stock
Algne hind oli: 34,56 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (ei sis. KM)
