Pottide Pesemise Valamu Roostevaba Teras 1 Kauss Pritsekaitse 1600X600X900 Mm Ruutjalad | Adexa Psa16060
EAN: 5056465040308
Algne hind oli: 880,31 €.371,76 €Current price is: 371,76 €. (ei sis. KM)
See on suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe kommertslikuks potipesu valamu jaoks. Tugev, kvaliteetne, täielikult roostevabast terasest professionaalne valamu, mis vastab toiduteeninduse ja restoranitööstuse kõrgetele kvaliteedistandarditele.
- Roostevabast terasest konstruktsioon
- Reguleeritavad jalad
- Vee äravoolu takistav serv
- Pritsmekaitse
- Komplektis kokkupandav
- Suur valamu kauss
Palun vaadake üksikasjalikku teavet jaotises ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 600 mm |
| Kõrgus | 900 mm |
| Laius | 1600 mm |
| Kaal | 23kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Kokkupanek | Kokku pandud |
| Sügavus (kraanikauss) | 480 mm |
| Kõrgus (kraanikausi kauss) | 280 mm |
| Laius (kraanikausi kauss) | 1520 mm |
| Alumine riiul | Ei |
| Kauss (asend) | Keskmine |
| Jalad | Reguleeritavad jalad |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Valamu kausid | 1 |
| Pritsmekaitse / Äär | Jah (40 mm) |
| Diameeter | 3,5'' / 89 mm (äravooluava) / 32 mm (segistiava) |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Käte- Ja Potipesu Valamu Roostevaba Teras 1 Kauss Pritsmekaitse 1800X500X900Mm Ümarad Jalad | Adexa Psr18050
In stock
Algne hind oli: 1009,08 €.432,30 €Current price is: 432,30 €. (ei sis. KM)Kauss/kaev kraaniga jäätisekulpide/lusikate jaoks | | Adexa 6P03
In stock
Algne hind oli: 235,20 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Perforeeritud ahju küpsetusplaat alumiiniumist 600x400x50mm | Adexa ASP050P
In stock
Algne hind oli: 46,34 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Premium Töölaud Roostevaba Teras Alumine Riiul Pritsmekaitse 800X700X900/1000Mm | Adexa Dwt8070
In stock
Algne hind oli: 447,15 €.181,50 €Current price is: 181,50 €. (ei sis. KM)Professionaalne töölaud Roostevabast terasest, Alusriiul Pritsmekaitse 1500x600x900mm | Adexa W218E60150B
In stock
Algne hind oli: 581,06 €.237,72 €Current price is: 237,72 €. (ei sis. KM)Töölaud Roostevaba Teras Alumine Riiul 1000X700X900Mm | Adexa Wt70100Wo
In stock
Algne hind oli: 450,59 €.190,15 €Current price is: 190,15 €. (ei sis. KM)Töölaud Roostevaba Teras Alumine Riiul nelikantjalad 1200X700X850Mm | Adexa Hwt12070
In stock
Algne hind oli: 431,50 €.177,18 €Current price is: 177,18 €. (ei sis. KM)Töölaud Roostevaba teras Alumine riiul Ülespööre 1400x700x900/1000mm | Adexa WT70140
In stock
Algne hind oli: 356,83 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (ei sis. KM)Tööpinnaga põrandakapp liugustega, roostevaba teras, 1600x600x850 mm, pritsmekaitse | Adexa VTC166SLB
In stock
Algne hind oli: 1286,90 €.553,37 €Current price is: 553,37 €. (ei sis. KM)Väljastustasapind 2 tasandit roostevabast terasest 900x370x700mm | Adexa WHDS903770
In stock
Algne hind oli: 271,23 €.112,32 €Current price is: 112,32 €. (ei sis. KM)Veiniklaaside hoidik hõbedane lakke kinnitatav Pikkus 400mm 4 veiniklaasi | Adexa WGB18500400S
In stock
Algne hind oli: 34,56 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (ei sis. KM)
