Pottide Pesemise Valamu Roostevaba Teras 1 Kauss Pritsmekaitse 2 Ust Sügavus 1500 Mm 700 Mm | Adexa Psd150702D
EAN: 5056465038602
Algne hind oli: 1709,23 €.734,98 €Current price is: 734,98 €. (ei sis. KM)
See on suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe kaubanduslikuks poti pesu kraanikausiks. Tugev, kvaliteetne, täielikult roostevabast terasest professionaalne kraanikauss, mis vastab toiduainete teeninduse ja restoranitööstuse kõrgetele kvaliteedistandarditele.
- Roostevabast terasest konstruktsioon
- 2 liuguksed
- Reguleeritavad jalad
- Äravoolu takistav serv
- Tagasein
- Komplektis tasapinnal pakendatud
- Suur kraanikausi kauss
Palun vaadake täpsema info saamiseks jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 700 mm |
| Kõrgus | 850 mm (+100 mm) |
| Laius | 1500 mm |
| Kaal | 50kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Kokkupanek | Kokku pandud |
| Sügavus (kraanikauss) | 500 mm |
| Kõrgus (kraanikausi kauss) | 300 mm |
| Laius (kraanikausi kauss) | 1350 mm |
| Kauss (asend) | Keskmine |
| Uksed | 2 liuguksi |
| Jalad | Reguleeritavad jalad |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Valamu kausid | 1 |
| Pritsmekaitse / Äär | Jah (100 mm) |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Lauariiul, Roostevaba Teras 600X370X350Mm | Adexa Whds603735
In stock
Algne hind oli: 144,52 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (ei sis. KM)Maitseaineriiul Kaanega, Sisaldab 3Xgn1/4-150Mm Konteinerit, Roostevaba Teras | Adexa Che03Adfl
In stock
Algne hind oli: 234,55 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Perforeeritud ahju küpsetusplaat alumiiniumist 600x400x50mm | Adexa ASP050P
In stock
Algne hind oli: 46,34 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Potipesu Valamu Roostevaba Teras 1 Kauss Pritsmekaitse Alumine Riiul 1800X700X900Mm Ruudukujulised Jalad | Adexa Psa18070U
In stock
Algne hind oli: 932,75 €.389,06 €Current price is: 389,06 €. (ei sis. KM)Professionaalne töölaud Roostevabast terasest, Alusriiul Pritsmekaitse 1500x600x900mm | Adexa W218E60150B
In stock
Algne hind oli: 581,06 €.237,72 €Current price is: 237,72 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest Gastronorm pann GN1/4 sügavus 20mm | Adexa 81420
In stock
Algne hind oli: 11,41 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Seinariiul perforatsiooniga 2 tasandit, roostevaba teras, 1400x300x600mm | Adexa WSWB30140P
In stock
Algne hind oli: 330,68 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (ei sis. KM)Töölaud Roostevaba Teras Alumine Riiul 1000X700X900Mm | Adexa Wt70100Wo
In stock
Algne hind oli: 450,59 €.190,15 €Current price is: 190,15 €. (ei sis. KM)Töölaud Roostevaba Teras Alumine Riiul nelikantjalad 1200X700X850Mm | Adexa Hwt12070
In stock
Algne hind oli: 431,50 €.177,18 €Current price is: 177,18 €. (ei sis. KM)Tööpinnaga põrandakapp liugustega, roostevaba teras, 1600x600x850 mm, pritsmekaitse | Adexa VTC166SLB
In stock
Algne hind oli: 1286,90 €.553,37 €Current price is: 553,37 €. (ei sis. KM)Väljastustasapind 2 tasandit roostevabast terasest 900x370x700mm | Adexa WHDS903770
In stock
Algne hind oli: 271,23 €.112,32 €Current price is: 112,32 €. (ei sis. KM)
