Pottide Pesemise Valamu, Roostevaba Teras, 1 Kauss, Pritsmekaitse, 2000X600X900Mm, Ruudukujulised Jalad | Adexa Psa20060
EAN: 5056465040322
Algne hind oli: 804,22 €.345,82 €Current price is: 345,82 €. (ei sis. KM)
See on suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe kaubanduslikuks potipesu kraanikausiks. Tugev, kvaliteetne, täielikult roostevabast terasest professionaalne kraanikauss, mis vastab toiduteeninduse ja restoranitööstuse kõrgetele kvaliteedistandarditele.
- Roostevabast terasest konstruktsioon
- Reguleeritavad jalad
- Vee äravoolu takistav serv
- Tagasein
- Komplektis lahtipakendamiseks
- Suur kraanikausi kauss
Palun vaadake täpsema info saamiseks jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 600 mm |
| Kõrgus | 900 mm |
| Laius | 2000 mm |
| Kaal | 27kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Kokkupanek | Kokku pandud |
| Sügavus (kraanikauss) | 480 mm |
| Kõrgus (kraanikausi kauss) | 280 mm |
| Laius (kraanikausi kauss) | 1920 mm |
| Alumine riiul | Ei |
| Kauss (asend) | Keskmine |
| Jalad | Reguleeritavad jalad |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Valamu kausid | 1 |
| Pritsmekaitse / Äär | Jah (40 mm) |
| Diameeter | 3,5'' / 89 mm (äravooluava) / 32 mm (segistiava) |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Kaubanduslik roostevabast terasest poti pesu valam 1 kauss Splashback 1200x700x900mm ruutjalad | Adexa PSA12070
In stock
Algne hind oli: 603,95 €.259,34 €Current price is: 259,34 €. (ei sis. KM)Kauss/kaev kraaniga jäätisekulpide/lusikate jaoks | | Adexa 6P03
In stock
Algne hind oli: 235,20 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Lauapealne süvend GN nõudele, Sisaldab 4Xgn1/6-100Mm Ja 1Xgn1/3-100Mm | Adexa Chd04A2
In stock
Algne hind oli: 249,75 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (ei sis. KM)Lauariiul, Roostevaba Teras 600X370X350Mm | Adexa Whds603735
In stock
Algne hind oli: 144,52 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (ei sis. KM)Mahalaadimislaud Parempoolne 600x650x850mm Ilma alumise riiulita Ilma pritsmekaitseta Roostevaba teras | Adexa SWT6065L
In stock
Algne hind oli: 274,61 €.112,32 €Current price is: 112,32 €. (ei sis. KM)Premium Töölaud Roostevaba Teras Alumine Riiul Pritsmekaitse 800X700X900/1000Mm | Adexa Dwt8070
In stock
Algne hind oli: 447,15 €.181,50 €Current price is: 181,50 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest GN nõu Käepidemega GN1/2 Sügavus 150mm | Adexa 8126H
In stock
Algne hind oli: 31,60 €.11,99 €Current price is: 11,99 €. (ei sis. KM)Seadmete alus / Madal roostevabast terasest laud 550x550x400mm | Adexa WHPS5555
In stock
Algne hind oli: 176,98 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Töölaud Roostevaba teras Alumine riiul Ülespööre 1400x700x900/1000mm | Adexa WT70140
In stock
Algne hind oli: 356,83 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (ei sis. KM)Tööpind Põrandakapp 2 Lükandust Roostevaba Teras 1400X600X850Mm Pritsmekaitse | Adexa Scp14060B
In stock
Algne hind oli: 1105,84 €.466,89 €Current price is: 466,89 €. (ei sis. KM)Väljastustasapind 2 tasandit roostevabast terasest 900x370x700mm | Adexa WHDS903770
In stock
Algne hind oli: 271,23 €.112,32 €Current price is: 112,32 €. (ei sis. KM)Veiniklaaside hoidik hõbedane lakke kinnitatav Pikkus 400mm 4 veiniklaasi | Adexa WGB18500400S
In stock
Algne hind oli: 34,56 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (ei sis. KM)
