Krepimasin Üksik 400Mm | Adexa Hcm1
297,64 € Algne hind oli: 297,64 €.120,97 €Current price is: 120,97 €. (ei sis. KM)
Seinariiul roostevabast terasest 1400x400x254mm | Adexa WHWS40140
165,19 € Algne hind oli: 165,19 €.64,76 €Current price is: 64,76 €. (ei sis. KM)
Vitriinkülmik 234 Liitrit | Adexa Cf900B
Tootekood:
CF900B
EAN: 5056465039920
7038,82 € Algne hind oli: 7038,82 €.3026,70 €Current price is: 3026,70 €. (ei sis. KM)
Professionaalne jahutatud eksponeerimiskapp, suurepärane jookide, valmistoitude, kookide ja saiakeste esitamiseks kohvikutes, restoranides või poodides. See on suurepärase hinna ja kvaliteedi suhtega jahutusega eksponeerimisseade, ideaalne lauapealne külmik kaubanduslikuks kasutamiseks.
- +2 kuni +10°c
- 2 riiulit
Lisateabe saamiseks vaadake jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 845 mm |
| Kõrgus | 1168 mm |
| Laius | 900 mm |
| Kaal | 112kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 234 liitrit |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Rattad | 4 ratast (2 piduritega) |
| Riiulid | 2 riiulit |
| Jahutus | Ventileeritud |
| Sulatamine | Automaatne |
| Külmaaine | R290a |
| Temperatuur | +2 kuni +10°C |
| Kontrollid | Digitaalne |
| Valgustus | LED |
| Öökardin | Jah |
| Võimsuse tarbimine | 2515 kWh/aastas |
| Ekraani pindala (m²) | 2.15 |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
967lt Külmik Roostevabast Terasest Püstkapp Kaheukseline Ventileeritud Jahutus | Adexa R800V
In stock
Jääpurustaja 65kg/h | Adexa ICMG
In stock
Kaheukseline joogikülmik, 745 liitrit, valgustatud ülapaneel | Adexa SC760FA
In stock
Kookide lett 1000x700x1200mm 2 riiulit Peegelpind LED | Adexa GN1000RF2
In stock
Külmakapp Väljapanekuks 160 liitrit 2 riiulit Must | Adexa CW160X
In stock
Külmlett 2 klaasuksga Sügavus 700mm | Adexa RG21VGLASS
In stock
Saabub lattu 1–4 nädala pärast
Professionaalne madal jahutusega lett / kokapõhi 2 ust 1360x700x650mm | Adexa BASE21
Available on backorder
Roll top kandik, jahutatav, Jäänõuga GN1/1 Roostevaba Teras | Adexa CRDIB1
In stock
sügavkülmalett ventileeritav, 2 uksega, sügavus 700mm | Adexa FG21V
In stock
Traatkorv Adexa sügavkülmikule BD208/BD208SS
In stock
Ülemine riiul Adexa baarijahutile CW85
In stock
Valge traadiga riiul Adexa pudelijahuti CL380SDCP jaoks
In stock
