Premium Töölaud 3 Sahtliga Roostevabast Terasest Alumise Riiuliga 1800x700x900mm | Adexa W218180703D
EAN: 5056465028276
Algne hind oli: 1481,56 €.622,55 €Current price is: 622,55 €. (ei sis. KM)
See on suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe ärilisele töölauale. Tugev, kvaliteetne 201 AISI roostevabast terasest laud, mis vastab toiduainete teeninduse ja toitlustustööstuse kõrgetele kvaliteedistandarditele.
- Alusplaat ja ülespoole keeratud servad lisakaitseks.
- Vastab rahvusvahelistele hügieeni- ja puhastatavuse standarditele.
- Valmistatud roostevabast terasest Scotch Brite viimistlusega, et täita kõrgeimaid hügieeninõudeid.
- Tugevdatud tööpind
- Tööpind on valmistatud kahekordse seinaga roostevabast terasest
- Kandevõime kuni 500 kg
- Väga kõrge kandevõime
Dokumendid
Palun vaadake üksikasjalikku teavet jaotises ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 700 mm |
| Kõrgus | 900 mm |
| Laius | 1800 mm |
| Kaal | 49kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Kokkupanek | Kokku pandud |
| Alumine riiul | Jah |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Kaasas | 3 sahtliga konteinerid (GN1/1) ja 2 plastist kasti |
| Sahtel(d) | 3 (kuullaagritega liugurid sujuvaks avamiseks ja sulgemiseks) |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Käte- Ja Potipesu Valamu Roostevaba Teras 1 Kauss Pritsmekaitse 1800X500X900Mm Ümarad Jalad | Adexa Psr18050
In stock
Algne hind oli: 1009,08 €.432,30 €Current price is: 432,30 €. (ei sis. KM)Kokkupandav roostevabast terasest bistroo laud 600x600x700mm | Adexa WHBT6060
In stock
Algne hind oli: 196,82 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (ei sis. KM)Mahalaadimislaud Parempoolne 600x650x850mm Ilma alumise riiulita Ilma pritsmekaitseta Roostevaba teras | Adexa SWT6065L
In stock
Algne hind oli: 274,61 €.112,32 €Current price is: 112,32 €. (ei sis. KM)Maitseainete Hoidik, Sisaldab 2Xgn1/3-150Mm Kaanega Anumaid, Roostevaba Teras | Adexa Chd04Bd3
In stock
Algne hind oli: 204,65 €.82,05 €Current price is: 82,05 €. (ei sis. KM)Potipesu Valamu Roostevaba Teras 1 Kauss Pritsmekaitse Alumine Riiul 1800X700X900Mm Ruudukujulised Jalad | Adexa Psa18070U
In stock
Algne hind oli: 932,75 €.389,06 €Current price is: 389,06 €. (ei sis. KM)Premium Töölaud Roostevaba Teras Alumine Riiul Pritsmekaitse 800X700X900/1000Mm | Adexa Dwt8070
In stock
Algne hind oli: 447,15 €.181,50 €Current price is: 181,50 €. (ei sis. KM)Riiul/Käru Roostevaba teras GN1/1 6 tasandit | Adexa RT1106
In stock
Algne hind oli: 230,63 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Seinariiul koos riputusnagiga, 6 konksu, roostevaba teras, 600x300x254mm | Adexa WHPR603025
In stock
Algne hind oli: 96,73 €.38,81 €Current price is: 38,81 €. (ei sis. KM)Töölaud Roostevaba Teras Alumine Riiul 1000X700X900Mm | Adexa Wt70100Wo
In stock
Algne hind oli: 450,59 €.190,15 €Current price is: 190,15 €. (ei sis. KM)Töölaud Roostevaba teras Alumine riiul Ülespööre 1400x700x900/1000mm | Adexa WT70140
In stock
Algne hind oli: 356,83 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (ei sis. KM)Tööpind Põrandakapp 2 Lükandust Roostevaba Teras 1400X600X850Mm Pritsmekaitse | Adexa Scp14060B
In stock
Algne hind oli: 1105,84 €.466,89 €Current price is: 466,89 €. (ei sis. KM)Veiniklaaside hoidik hõbedane lakke kinnitatav Pikkus 400mm 4 veiniklaasi | Adexa WGB18500400S
In stock
Algne hind oli: 34,56 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (ei sis. KM)
