Professionaalne baarikülmik 580 L – 3 sahtlit – roostevaba teras kokteiliseadmega | Adexa TPG73L3DCT207
EAN: 5056850826821
Algne hind oli: 5647,33 €.2378,10 €Current price is: 2378,10 €. (ei sis. KM)
| Sügavus | 700 mm |
| Kõrgus | 1000 mm (600 mm + 400 mm) |
| Laius | 2020 mm |
| Kaal | 120kg |
| Mahutavus | 580 liitrit |
| Uksed / Sahtlid | 3 |
| Toiteallikas | 220-240V |
| Võimsus | 350W |
| Külmaaine | R290a |
| Temperatuur | +1°C – +8°C |
| Materjal (välimine) | Roostevaba teras |
| Isolatsioon | 50 mm |
| Materjal (sisemine) | Roostevaba teras |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
1200lt Kaubanduslik Sügavkülmik Roostevabast terasest Püstkapp Kaks klaasust Ventileeritav jahutus | Adexa F1200VGLASS
In stock
Algne hind oli: 3318,16 €.1426,82 €Current price is: 1426,82 €. (ei sis. KM)Jahutusega ettevalmistuslaud 1600mm 7xGN1/3 klaaskattega | Adexa GT516
In stock
Algne hind oli: 906,25 €.389,06 €Current price is: 389,06 €. (ei sis. KM)Jahutusega Serveerimislett 1600mm 7xGN1/3 Roostevabast terasest kaas | Adexa GA516
In stock
Algne hind oli: 912,63 €.389,06 €Current price is: 389,06 €. (ei sis. KM)Kasulik jääkühvel alumiiniumist 355ml | Adexa LYIS12
In stock
Algne hind oli: 11,81 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Külmakapp Väljapanekuks 160 liitrit 2 riiulit Must | Adexa CW160X
In stock
Algne hind oli: 1584,30 €.674,44 €Current price is: 674,44 €. (ei sis. KM)Külmlett 2 klaasuksga Sügavus 700mm | Adexa RG21VGLASS
In stock
Algne hind oli: 2413,15 €.1037,66 €Current price is: 1037,66 €. (ei sis. KM)Lukustatav Mini Külmik Klaasiga Uks Must 36L | Adexa BCG40BGA
In stock
Algne hind oli: 362,28 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (ei sis. KM)Must traadriiul Adexa pudelijahuti CL380SDCP jaoks
In stock
Algne hind oli: 78,60 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (ei sis. KM)Roll top kandik, jahutatav, Jäänõuga GN1/1 Roostevaba Teras | Adexa CRDIB1
In stock
Algne hind oli: 214,85 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (ei sis. KM)sügavkülmalett ventileeritav, 2 uksega, sügavus 700mm | Adexa FG21V
In stock
Algne hind oli: 2010,91 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1000x700x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1000C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1200x730x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1200C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 3519,29 €.1513,30 €Current price is: 1513,30 €. (ei sis. KM)
