Vitriinkülmik Kumer esikülg 1200x730x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1200C2BLACK
EAN: 5056465031597
Algne hind oli: 3519,29 €.1513,30 €Current price is: 1513,30 €. (ei sis. KM)
Kaubanduslik kondiitritoode vitriin, mida saab kasutada pagarilettina, professionaalse delikatessevitriinina või tavalise külmikuna. Täiuslik kookide eksponeerimiseks enamikus kohvikutes, delikatessepoes, restoranides, hotellides või poodides.
- Tsüklopantaan isolatsioon
- Kõrgekvaliteediline digitaalne termostaat
- LED valgustus
- Esmaklassiline kaubamärgi kompressor
- Varustatud ratastega
- Topeltklaas vaakumiga
- Konvektsioonjahutus
- Külmaaine: R290a (CFC-vaba)
- Temperatuuri vahemik: +2°C kuni +8°C
- Elektriühendus: 230V / 1N / 50Hz
- CE sertifikaat
- Toodetud vastavalt hügieeni ja ohutuse direktiividele
- Standardne Ühendkuningriigi pistik paigaldatud
Dokumendid
| Sügavus | 730 mm |
| Kõrgus | 1200 mm |
| Laius | 1200 mm |
| Kaal | 175kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 700W |
| Rattad | Jah |
| Riiulid | 2 |
| Materjal | Roostevaba teras ja karastatud klaas |
| Värv | Must |
| Sulatamine | Automaatne |
| Külmaaine | R290 |
| Temperatuur | +2°C kuni +8°C |
| Valgustus | LED |
| Isolatsioon | Tsüklopantaan 60 mm |
| Maht | 510 liitrit |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
1200lt Kaubanduslik Sügavkülmik Roostevabast terasest Püstkapp Kaks klaasust Ventileeritav jahutus | Adexa F1200VGLASS
In stock
Algne hind oli: 3318,16 €.1426,82 €Current price is: 1426,82 €. (ei sis. KM)1476 liitrine Külmkapp Roostevabast Terasest Püstkapp Kahekordne uks GN2/1 Ventileeritud jahutus | Adexa R1400V
In stock
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)967lt Külmik Roostevabast Terasest Püstkapp Kaheukseline Ventileeritud Jahutus | Adexa R800V
In stock
Algne hind oli: 2714,82 €.1167,38 €Current price is: 1167,38 €. (ei sis. KM)Joogikülmik 338 liitrit Valgustatud ülapaneel | Adexa SC380FA
In stock
Algne hind oli: 1386,36 €.587,96 €Current price is: 587,96 €. (ei sis. KM)Külmutatud serveerimislauaplaat 1400mm 6xGN1/4 Sügavus 330mm | Adexa PT14
In stock
Algne hind oli: 801,63 €.337,17 €Current price is: 337,17 €. (ei sis. KM)Must traadriiul Adexa pudelijahuti CL380SDCP jaoks
In stock
Algne hind oli: 78,60 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (ei sis. KM)sügavkülmalett ventileeritav, 2 uksega, sügavus 700mm | Adexa FG21V
In stock
Algne hind oli: 2010,91 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (ei sis. KM)Ülemine riiul Adexa baarijahutile CW85
In stock
Algne hind oli: 66,72 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik 268 liitrit 2 riiulit Valge | Adexa CW250RW
In stock
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik esikülg 1000x700x1200mm 2 riiulit Roostevabast terasest alus LED | Adexa GN1000CF2
In stock
Algne hind oli: 3342,27 €.1426,82 €Current price is: 1426,82 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1500x730x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1500C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 4022,08 €.1729,50 €Current price is: 1729,50 €. (ei sis. KM)
