Professionaalne kääritus-, kerkimis- ja hoidmisriiul 15-korruseline isoleeritud | Adexa WHHPC20IS
Algne hind oli: 2614,26 €.1124,14 €Current price is: 1124,14 €. (ei sis. KM)
Kaubanduslik isoleeritud hoidmis- ja kerkimisriiul, mida kasutatakse sageli kui kanasoojendajat või pidulaua kärut, mis vastab kõrgeimatele disaini, funktsionaalsuse ja ergonoomika nõuetele. Tänu temperatuuri reguleerimisele kraadi täpsusega ja suurepärastele isoleerimisomadustele tagab see parima võimaliku toitlustuskvaliteedi – isegi pikemate ootamisaegade korral. Suure mahutavusega hoidmisriiul, mis hoiab teie gastronorm-pannid ohutul, serveerimiseks valmis temperatuuril väga soodsa hinnaga.
- Mahutab 15 x GN1/1 plaati ja 600x400mm küpsetusplaate
- Ühilduv GN1/1, GN2/3, GN1/2, GN1/3 pannidega
- 180° täisukse avamine
- +30°c kuni +85°c
- LED-ekraan eemaldataval alumisel juhtimissahtlil
- Sisseehitatud nurkade kaitse
- Lihtne puhastada ja hooldada
- Mõõtmed 535x825x1710mm
Lisateabe saamiseks vaadake palun jaotist ‘Tehnilised andmed‘.
| Sügavus | 825 mm |
| Kõrgus | 1710 mm |
| Laius | 535 mm |
| Kaal | 75kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 15 x GN1/1 või 600×400 alustalad |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 2100W |
| Aluse/riiuli vahe | 85 mm |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Temperatuur | +30°C kuni +85°C |
| Kontrollid | Käsitsi LED-ekraaniga |
| Uks | 180° täisliikumine |
| Niiskuse kontroll | Jah |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Bain Marie 4 kuuma potti 4×3,5 liitrit | Adexa BMP44
In stock
Algne hind oli: 986,40 €.419,32 €Current price is: 419,32 €. (ei sis. KM)Elektriline Marmiit Ümmargune Klaaskaanega Roostevaba teras 6 liitrit | Adexa ECD06DE
In stock
Algne hind oli: 232,09 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Friikartuli soojendi Gn1/2 | Adexa Xdecw8
In stock
Algne hind oli: 229,07 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Kommertslik soojendusplaat roostevabast terasest GN1/1 530x325mm | Adexa TSWP53
In stock
Algne hind oli: 168,48 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Lauanõude hoidik kaanega, sisaldab 4xGN1/4-100mm mahutit roostevabast terasest | Adexa CHE04AFL
In stock
Algne hind oli: 267,77 €.108,00 €Current price is: 108,00 €. (ei sis. KM)Lauapealne süvend GN nõudele, Sisaldab 4Xgn1/6-100Mm Ja 1Xgn1/3-100Mm | Adexa Chd04A2
In stock
Algne hind oli: 249,75 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (ei sis. KM)Maitseainete Hoidja, Sisaldab 2Xgn1/6-100Mm Ja 1Xgn1/3-100Mm Anumaid Kaantega Roostevabast Terasest | Adexa Chd04B2
In stock
Algne hind oli: 191,87 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (ei sis. KM)Rasked Panini Kontaktgrill Üksik Ribikujuline | Adexa MLP811
In stock
Algne hind oli: 330,13 €.133,94 €Current price is: 133,94 €. (ei sis. KM)Riisikeetja 4/10 liitrit | Adexa CRC04
In stock
Algne hind oli: 269,80 €.112,32 €Current price is: 112,32 €. (ei sis. KM)Rippuv Konsool Ribaküttekeha, Valgustuse ja Kettidega 900mm | Adexa XDHHB900N
In stock
Algne hind oli: 374,52 €.151,24 €Current price is: 151,24 €. (ei sis. KM)sile praadimispind, keskmine, 1 tsoon, 3 kW, elektriline | Adexa WHEG818AF
In stock
Algne hind oli: 351,88 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (ei sis. KM)Soojuslamp reguleeritava kõrgusega, roosa kuld | Adexa A65121206
In stock
Algne hind oli: 138,18 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (ei sis. KM)
