Kaubanduslik töölauaga valamuga roostevabast terasest 1 kauss Parempoolne alumine riiul Splashback 1200x600x900mm | Adexa STD1260R
Algne hind oli: 572,86 €.242,04 €Current price is: 242,04 €. (ei sis. KM)
See töölauaga valamu on valmistatud kvaliteetsest roostevabast terasest. See pakub suuremat vastupidavust ja korrosioonikindlust, muutes selle teie köögi jaoks ideaalseks valikuks! Integreeritud valamuga võimaldab see seade hõlpsasti loputada koostisosi või pesta käsi, samal ajal kui teete muid töid laua suurel tööpinnal. Lisaks pakub selle alumine riiul mugava hoiulahenduse, nii et saate hoida kõik vajaliku käeulatuses sujuva töö tagamiseks.
Palun vaadake üksikasjalikku teavet jaotise ‘Spetsifikatsioon‘ alt ning allpool jaotise ‘Seotud tooted‘ alt pihustusüksuste ja segistite kohta.
| Sügavus | 600 mm |
| Kõrgus | 900 mm |
| Laius | 1200 mm |
| Kaal | 22kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Kokkupanek | Kokku pandud |
| Alumine riiul | Jah |
| Kauss (asend) | Parem |
| Jalad | Reguleeritavad jalad |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Valamu kausid | 1 |
| Pritsmekaitse / Äär | Jah |
| Kaussi suurus | 450x450x280 mm |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Kaubanduslik roostevabast terasest poti pesu valam 1 kauss Splashback 1200x700x900mm ruutjalad | Adexa PSA12070
In stock
Algne hind oli: 603,95 €.259,34 €Current price is: 259,34 €. (ei sis. KM)Maitseaineriiul Kaanega, Sisaldab 3Xgn1/4-150Mm Konteinerit, Roostevaba Teras | Adexa Che03Adfl
In stock
Algne hind oli: 234,55 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Maitseainete Hoidja, Sisaldab 2Xgn1/6-100Mm Ja 1Xgn1/3-100Mm Anumaid Kaantega Roostevabast Terasest | Adexa Chd04B2
In stock
Algne hind oli: 191,87 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (ei sis. KM)Perforeeritud ahju küpsetusplaat alumiiniumist 600x400x50mm | Adexa ASP050P
In stock
Algne hind oli: 46,34 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Premium äriline töölaud roostevabast terasest ilma alumise riiulita, servaga 1800x700x900mm | Adexa DW18070
Available on backorder
Algne hind oli: 462,37 €.194,48 €Current price is: 194,48 €. (ei sis. KM)Premium kaubanduslik töölaud roostevabast terasest ilma alumise riiulita, äärega 1800x600x900mm | Adexa DW18060
Available on backorder
Algne hind oli: 468,12 €.190,15 €Current price is: 190,15 €. (ei sis. KM)Riiul/Salv/Pannikäru Roostevaba teras Gastronorm GN1/1 15-korruseline | Adexa RT1115
In stock
Algne hind oli: 338,12 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (ei sis. KM)Tööpind Põrandakapp 2 Lükandust Roostevaba Teras 1400X600X850Mm Pritsmekaitse | Adexa Scp14060B
In stock
Algne hind oli: 1105,84 €.466,89 €Current price is: 466,89 €. (ei sis. KM)Tööpinnaga põrandakapp liugustega, roostevaba teras, 1600x600x850 mm, pritsmekaitse | Adexa VTC166SLB
In stock
Algne hind oli: 1286,90 €.553,37 €Current price is: 553,37 €. (ei sis. KM)Väljastustasapind 2 tasandit roostevabast terasest 900x370x700mm | Adexa WHDS903770
In stock
Algne hind oli: 271,23 €.112,32 €Current price is: 112,32 €. (ei sis. KM)Veiniklaaside hoidik hõbedane lakke kinnitatav Pikkus 400mm 4 veiniklaasi | Adexa WGB18500400S
In stock
Algne hind oli: 34,56 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (ei sis. KM)
